'Gençlik merkezlerinin sayısını artıracağız '

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Gençlik Merkezlerinin Sayısını Artıracağız”

Beykoz Kaymakamlığı ve Beykoz Belediyesi'nin katkılarıyla Kalyon Grup sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenen ortak protokol ile Haziran ayı başında ta

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Gençlik Merkezlerinin Sayısını Artıracağız”

Beykoz Kaymakamlığı ve Beykoz Belediyesi’nin katkılarıyla Kalyon Grup sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenen ortak protokol ile Haziran ayı başında tamamlanarak ilçeye kazandırılan Tokatköy Gençlik Evi’ni, Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ziyaret etti.

Kaymakam Süleyman Erdoğan ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e bilgi vermek üzere merkezin koordinatörlüğünü üstlenen Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Serkan Öcalmaz, Tokatköy mahalle muhtarı Galip Bekaroğlu, Tokatköy Şehit Adil Doğan İlkokulu müdürü Hamit Kılıçöz, Tokatköy Camii Dernek Başkanı Kadem Nalbant, Hayrat Vakfı Beykoz Temsilciliği üyeleri ziyarette hazır bulundular.

Gençlik Evi’ne çok sayıda talep olduğunun altını çizen Serkan Öçalmaz, merkezin ihtiyaçlarını dile getirerek, odaları gezen Kaymakam Erdoğan ve Başkan Çelikbilek’e yürütülecek faaliyetler ve aktiviteler hakkında çeşitli bilgiler verdi.

Ardından merkezin yanında bulunan ve tadilatı tamamlanarak yepyeni bir çehreye bürünen Tokatköy Şehit Adil Doğan İlkokulu hakkında kısa bilgiler de alan Başkan Çelikbilek, ihtiyaç, talep ve çözüm önerilerini dinleyerek, ilçemiz ve özellikle gençlerimiz için hayırlı olmasını diledi.

Başkan Çelikbilek, merkezin açılışı sırasında ilçemiz için bir başka hayırlı iş olan KanalRiva projesinin Uluslararası Mimarlık Bienali’nde gerçekleştirilen maket sunumu için Hollanda’da bulunduğunu ifade ederek, “Beykoz’un gençliği ve gelecek nesillerimiz için bu merkezlerin sayısını artırmayı hedefliyoruz. Çalışmalarımızın sonuçlarının olumlu olduğunu görmek bizleri gururlandırıyor. Şimdi gençlerimizin buralara sahip çıkması gerekiyor. Bu mekânların renklenmesi ve aktif olması için hep birlikte el vermeye hazırız” diye konuştu.

'Gençlik merkezlerinin sayısını artıracağız '
Bizi Takip Edin