Giresunlular Derneği'nden Erdoğan'a ziyaret

Beykozlu Giresunlular Derneği Yeni Yönetim Kurulu, Kaymakam Süleyman Erdoğan'a ziyarette bulundu.

Beykozlu Giresunlular Derneği'nin geçtiğimiz günlerde Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde düzenlediği olağan kongreyle Dernek Başkanı seçilen Fuat Kuş,

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykozlu Giresunlular Derneği Yeni Yönetim Kurulu, Kaymakam Süleyman Erdoğan’a ziyarette bulundu.

Beykozlu Giresunlular Derneği’nin geçtiğimiz günlerde Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde düzenlediği olağan kongreyle Dernek Başkanı seçilen Fuat Kuş, yeni yönetimi ile Kaymakam Süleyman Erdoğan’ı ziyaret etti. Ziyarette Kaymakdonduran Şenlikleri gibi gelenekselleşen birçok etkinlikleri hakkında Kaymakamı bilgilendiren dernek yönetimi, bu ziyaretlere Belediye Başkanı olmak üzere ilçenin mülki amirlerini de ekleyecek.

Kaymakam Süleyman Erdoğan ile görüşmeleri sonrasında basın mensuplarına açıklamada bulunan Dernek Başkanı Fuat Kuş, Mavi Karadeniz TV’de ilçedeki STK’larla ortaklaşa bir program yapacaklarının bilgisini verdi. Cuma akşamları ekrana gelecek programın ilk konuğunun Bulancaklılar Derneği olacağını söyleyen Kuş, Kaymakamı da yayınlanacak olan programın ilk bölümüne davet ettiklerini belirtti.  “Kaymakamın bir cam projesi var. Biz de medya ve dernek olarak bu projeye destek olacağız” diyen Kuş, 11 Mayıs’ta Polonezköy’de yapılacak olan cam ile ilgili programa katılacaklarını ifade etti.

Kaymakam Süleyman Erdoğan’a Giresun’un simgelerinden biri olan fındık takdim ettiklerini belirten Kuş, Karadeniz’de yaşanan don nedeniyle bu yıl fındığın daha değerli olduğunu vurguladı. Fuat Kuş,  Feshane’de yapılan Giresun Günleri’ne de değinerek; “Feshane’de gerçekleşen Giresun Günleri bu yıl çok kalabalık oldu. Bu kalabalığı Giresun Sporun şampiyonluk maçında yakaladığı başarılara bağlıyorum. Bu başarı nedeniyle şehirde bir heyecan var. Giresun’ ait İstanbul’da 452 STK, 3 federasyon 1 tane de vakıf var. O yüzden kalabalığın olması gayet normal” ifadelerini kullandı.

Kaymakam Süleyman Erdoğan’la bundan sonra daha sık görüşeceklerini kaydeden Fuat Kuş, Beykoz’un en büyük sivil toplum örgütü olduklarını söyleyerek konuşmasını tamamladı.

Giresunlular Derneği'nden Erdoğan'a ziyaret
Bizi Takip Edin