Giresunlular Derneğine ikinci aday Hakkı Melikoğlu

Beykozlu Giresunlular Derneği’nde mevcut başkan Hasan Karakaya’nın ardından İş Adamı Hakkı Melikoğlu'da adaylığını açıkladı.

8 Nisan 2012 Pazar Günü olağan kongresini yapacak olan Beykozlu Giresunlular Derneği’nde adaylığını koya

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykozlu Giresunlular Derneği’nde mevcut başkan Hasan Karakaya’nın ardından İş Adamı Hakkı Melikoğlu’da adaylığını açıkladı.

8 Nisan 2012 Pazar Günü olağan kongresini yapacak olan Beykozlu Giresunlular Derneği’nde adaylığını koyan Hakkı Melikoğlu, 7 yıl Diyanet işlerinde din görevlisi olarak görev yaptı. Telekomünikasyon sektöründe 5 yıl hizmetin ardından, faizsiz otomobil kampanya organizasyonlarını ilk yapan isimlerden olan Hakkı Melikoğlu, Emin Otomotiv, İstanbul Otomotiv gibi büyük firmalar da çalıştıktan sonra kendi firmasını kurdu.( Dedeoğlu Otomotiv)

Şu anda serbest meslekle iştigal eden Melikoğlu, Beykoz Kent Konseyinde Giresunlular Derneğinin temsilciliğini halen yapmakta olup Kırıklı Beldesi Derneğinin kurucusu olan Melikoğlu, 3 dönemdir Beykozlu Giresunlular Derneğinin yöneticiliğini yapıyor.

Hakkı Melikoğlu yapmış olduğu açıklamada; Giresunluların birlik ve beraberliğini pekiştirmek üzere aday olduğunu ifade ederek, aynı zamanda Beykozlu Giresunluların, Beykoz da yaşayan diğer hemşerilerimizle bir ve beraber olarak kent kültürüne katkı sağlaması adına çalışma yapacaklarını ifade etti.

Kongre de kim kazanırsa kazansın, kaybedenin olmayacağını her halükarda seçilen başkanla birlikte aynı çalışmaya devam edeceklerini belirten Melikoğlu, iki listeyle seçime gidilmesinin, Giresunlular Derneği’nde demokrasi kültürünün gelişimi açısından önemli bir adım olduğunu, Beykozlu Giresunluların kongreden güçlenerek çıkacaklarını söyledi.

Hasan Karakaya ile 3 yıldır birlikte çalıştıklarını ve kendisine başarılar dilediğini söyleyen Melikoğlu, seçim sonrası aynı kardeşlik ve dostluk havasının devam etmesini karşılıklı olarak temenni ettiklerini bildirdi.

Dr. Ziya Gümüş, Ali Konanç ( Motorcu Ali Usta) , Nuri Yeşilbaş, Hakkı Öner, Sedat Ali Emanet,Yılmaz Güzeci, Hüseyin Kuruderi gibi Giresunlular camiasında önde gelen isimlerinde yönetim listesinde bulunduğunu ifade eden Hakkı Melikoğlu, kongrenin tüm Giresun camiasına hayırlı olması temennisi ile açıklamasını noktaladı.

Giresunlular Derneğine ikinci aday Hakkı Melikoğlu
Bizi Takip Edin