Giresunlular iftar geleneğini devam ettiriyor

Beykozlu Giresunlular Derneği İftar yemeği geleneğini devam ettiriyor.

Beykoz'da kurulu bulunan ve Beykoz'un en etkin sivil toplum örgütlerinden biri olan Beykozlu Giresunlular Derneği İftar yemeği geleneğini devam ettiriyor.

Beykozlu Giresunlular

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykozlu Giresunlular Derneği İftar yemeği geleneğini devam ettiriyor.

Beykoz’da kurulu bulunan ve Beykoz’un en etkin sivil toplum örgütlerinden biri olan Beykozlu Giresunlular Derneği İftar yemeği geleneğini devam ettiriyor.

Beykozlu Giresunlular Derneğinin organize ettiği iftar yemeği etkinliği ve Giresun ve Beykozlu hayırseverlerin ve işadamlarının katkısı ile yapılıyor.

Beykozlu Giresunlular Derneğinin dernek başkanı Fuat Kuş’un ilk başkanlığı döneminde Sultaniye parkında yapılmaya başlayan bu etkinlik 9 yıldır devam ediyor.

Son 5 yıldır Rüzgarlıbahçedeki karayolları arazisi üzerinde kurulan çadırda verilen iftar yemeği bu yıl Beykozlu İşadamlarından Nezih Erdem’in sahibi olduğu Rüzgarlıhçe’deki plazanın giriş katı ve bahçesinde verilecek.

Yaklaşık 350-400 kişiye yemek dağıtılan iftar yemeği etkinliği boyunca beykozlu imamlar iftar öncesinde katılımcılara Kur’an-ı Kerim ziyafeti verecek. Ayrıca Mavikaradeniz televizyonu da bu etkinlik kapsamında canlı yayınlar yapacak. İftar yemeği Ramazan ayı boyunca devam edecek.

Giresunlular iftar geleneğini devam ettiriyor
Bizi Takip Edin