Göksu Deresi'nin kıyısında huzur dolu bir mekân!

Göksu Deresi'nin kıyısında kurulan Beytaş Değirmen Kafe, doğal ve tarihi güzellikleri ile misafirlerini bekliyor.

Beykoz Belediyesi tarafından yenilenerek bambaşka bir çehreye bürünen Baruthane Parkı'nda kurulan Beytaş Değirmen Kafe, doğal ve…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Göksu Deresi’nin kıyısında kurulan Beytaş Değirmen Kafe, doğal ve tarihi güzellikleri ile misafirlerini bekliyor.

Beykoz Belediyesi tarafından yenilenerek bambaşka bir çehreye bürünen Baruthane Parkı’nda kurulan Beytaş Değirmen Kafe, doğal ve tarihi güzelliklerin kıyısında misafirlerini bekliyor.

Belediye bünyesindeki mevcut sosyal tesisleri müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla yenileyerek ilçeye keyif ve huzur dolu mekânlar kazandıran Beytaş Sosyal Tesisleri Değirmen Kafeterya’yı da hizmete açtı. 

Tarihi Göksu Deresi’nin kıyısında yenilenen Baruthane Parkı, yemyeşil doğasıyla yaz aylarının tüm güzelliklerini ilçe sakinlerine sunarken Değirmen Kafe de parka gelen ziyaretçileri ev sahibi sıcaklığıyla ağırlıyor.

Su değirmenlerinden esinlenen kafeterya, tasarımıyla parka ayrı bir güzellik katarken ziyaretçiler de kaliteli kafeterya hizmeti alam imkânı buluyor. Dere kenarında, küçük ama sıcak ortamıyla müşterilerini bekleyen mekânda çay, kahve, meşrubatlar, tost ve köfte bulunuyor.  

Değirmen Kafe, Beykoz’un güzelliklerine Göksu’da tanıklık etmek, yaz aylarının keyfini kuş sesleri ve yem yeşil çimenlerle çevrili alternatif ve nezih bir mekânda çıkarmak isteyen misafirlerini bekliyor.  

Sahil Tesisleri de Yenilenecek

Beykoz’un ihtiyacı olan bir birinden nezih sosyal tesisleri ilçeye kazandırdıklarını, Değirmen Kafe’yle birlikte 9 güzel mekâna ulaştıklarını ifade eden Beytaş Genel Müdürü Haydar Çelik, sosyal tesislere getirdikleri yenilikle ziyaretçi sayısının arttığını Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in talimatıyla sahilde bulunan Beytaş Restaurant da modern şekilde yenileneceğini söyledi.

Göksu Deresi'nin kıyısında huzur dolu bir mekân!
Bizi Takip Edin