Gönül Sofrası bu kez Beykoz Meydanı'nda kuruldu

Beykoz Belediyesi ‘Gönül Sofraları' etkinliği adı altında her gün farklı mahallelerde iftar sofraları ile Beykozluları buluşturuyor.

Beykoz Belediyesi'nin Ramazan ayı etkinliği olan ‘Gönül Sofrası', her gün Beykoz'un farklı noktalarında Beykozluları b

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi ‘Gönül Sofraları’ etkinliği adı altında her gün farklı mahallelerde iftar sofraları ile Beykozluları buluşturuyor.

Beykoz Belediyesi’nin Ramazan ayı etkinliği olan ‘Gönül Sofrası’, her gün Beykoz’un farklı noktalarında Beykozluları buluşturmaya devam ediyor.

Ramazan ayı boyunca ilçedeki tüm mahallelerde iftar sofraları kuracak olan Beykoz Belediyesi, Belediye Meydanı’nda kurduğu ilk iftarının ardından Yalıköy, Alibahadır, Kavacık, Tokatköy, Elmalıköyü, Zerzavatçı, Örnekköy, İncirköy, Mahalleleri’nde iftar sofraları kurdu.

Bu kez de Beykoz Meydanı’nda kurulan iftar sofrasında Beykozlular aynı manevi atmosferi paylaşmanın mutluluğunu yaşadı. İlçe sakinlerinin büyük katılım ve ilgi gösterdiği etkinliğe, ilçe protokolü de katıldı. Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İlçe Müftüsü Hüseyin Demirtaş, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, SKM Başkanı Tuncer Dede, Belediye Başkan Yardımcıları Muharrem Kaşıtoğlu ve Hanefi Dilmaç, AK Parti İlçe Medya Tanıtım Birim Başkanı Hacı Demir ve yardımcısı Gonca Jale Peker, Beytaş Genel Müdürü Yalçın Çolak, Belediye Meclis Üyeleri Emin Yavuz, Sinan Çıtlak, Nevzat Oral ve Yılmaz Özdemir ile bazı başkan danışmanları oruçlarını halkla beraber açtı.

İftar öncesi vatandaşa ikramda bulunan Başkan Yücel Çelikbilek, herkese hayırlı Ramazanlar diledi. İftar, İlçe Müftüsü Hüseyin Demirtaş’ın yemek duasının ardından son buldu.

Bir haftaki düğer iftar etkinlikleri ise şöyle;

25 Haziran Perşembe – Çiftlik Mahallesi, Baklacı Mahallesi

26 Haziran Cuma – Çiğdem Mahallesi, Kavacık Mahallesi

27 Haziran Cumartesi – Çubuklu Mahallesi, Rüzgarlıbahçe Mahallesi

28 Haziran Pazar – Soğuksu Mahallesi, Tokatköy Mahallesi, Çengeldere Mahallesi

Gönül Sofrası bu kez Beykoz Meydanı'nda kuruldu
Bizi Takip Edin