Halk Eğitim Müdürlüğü'ne Mustafa Mamur atandı

Beykoz Halk Eğitim Müdürlüğü'ne Mustafa Mamur atandı.

Beykoz Halk Eğitim Müdürü olarak görev yapan Beycan Kal'ın, görev süresini tamamlamasının ardından Beykoz'un yeni Halk Eğitim Müdürü olarak Mustafa Mamur atandı.

4 senedir Beykoz…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Halk Eğitim Müdürlüğü’ne Mustafa Mamur atandı.

Beykoz Halk Eğitim Müdürü olarak görev yapan Beycan Kal’ın, görev süresini tamamlamasının ardından Beykoz’un yeni Halk Eğitim Müdürü olarak Mustafa Mamur atandı.

4 senedir Beykoz Halk Eğitim Müdürü olarak görev yapan Beycan Kal’ın, görev süresini tamamlamasının ardından Beykoz’un yeni Halk Eğitim Müdürü olarak Mustafa Mamur atandı.

Daha önce Sultangazi Halk Eğitim Müdürü olarak görev yapan Mustafa Mamur, yeni görev yeri Beykoz’da, Beykozlu’ya hizmet edecek.

Beykoz Güncel Haber olarak tanışmak amacıyla ziyarette bulunduğumuz Mustafa Mamur, Beykoz’da olmaktan son derece mutlu.

1966 Çanakkale doğumlu olan Mustafa Mamur, ilkokul eğitimini köyde tamamladı. Üniversite yıllarını İstanbul’da geçiren Mamur, Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Birimler Fakültesi mezunu.

Mustafa Mamur, Marmara Üniversitesi Bankacılık yüksek lisansını yaptıktan sonra ikinci yüksek lisansını da Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi İşletme bölümünde yaptı. Eğitime ve yeniliğe açık olan Mamur, ilerleyen yaşına rağmen Açık Öğretim Fakültesi’nden ikincisi üniversitesini okuyor.

1996’dan beri Milli Eğitim’de olan Mamur, 4 yıl boyunca Beykoz’da görev yapacak.

Alan çalışmaları ve talepler doğrultusunda Halk Eğitim’de açılan kurslar, öğrenmeye açık ve istekli kişileri bekliyor.

Emekli olduktan sonra hobi edinmek, mesleğini ve kendisini geliştirmek isteyen her yaştan kişi, Halk Eğitim Merkezi’ne bizzat gelerek hiçbir ücret ödemeden kurslara kayıtlarını yaptırabilirler.

2014-2015 yılı içerisinde Beykoz Halk Eğitim’de halka açılan kurslar ise şunlar:

Kadın Giysileri Dikimi, Çocuk Bakım Elemanı, Yağlı Boya Resim, Aşçı Yardımcısı, Baba Destek Eğitimi, Kadın Üst Giysileri Dikimi, THM Hüseyni Ayağı ve Repertuarı Eğitimi, TH Oyunları Antalya Yöresi, TH Oyunları Artvin Yöresi, Suluboya Resim, Aşçı Çırağı, Voleybol, Okuma-Yazma, Aile Eğitimi, Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu, Bilgisayar Kullanımı, Makyaj Yapma Teknikleri, Epilasyon-Depilasyon, Nakış, Ses Eğitimi, İngilizce, Sabun Yapımı, Elde Türk İşlemeleri, TSM Muhayyer-Kürdi Makamı ve Repertuarı, TSM Rast Makamı ve Repertuarı, Yorgan Dikimi, Makrame, Nevresim Takımı Dikimi, Step-Aerobik, Drama, Arapça, Ortaöğretim Kurumlarından Mezun Olanlara Yönelik Sınavlara Hazırlık Kursu, Saç Bakımı ve Yapımı,  El Bakımı, Gitar Eğitimi, Kumaş Abajur Yapma, Kum İşi, Elde Çin İğnesi, İğne Oyası, Bağlama Eğitimi, Ön Muhasebe, Tığ Örücülüğü, Salon Takımı, Keçe Yapımı, Ebru, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Dekoratif Minder Dikimi, Hurç Dikimi, Diksiyon, Elde Kurdele İşi, TH Oyunları Karaman Yöresi, Düz Kirkitli Dokumalar, Temel Bilgisayar Okur-Yazarlığı

Haber: Burcu Çelik

Halk Eğitim Müdürlüğü'ne Mustafa Mamur atandı
Bizi Takip Edin