TEGV'li çocukların yeni yıl heyecanı

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) İpek Kıraç Öğrenim Birimi'nin düzenlediği yeni yıl kutlamasında çocuklar eğlencenin tadını çıkardı.

TEGV İpek Kıraç Öğrenim Birimi, yeni yıla öğrencileri ve gönüllüleri ile birlikte öğrenim birimlerinde…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) İpek Kıraç Öğrenim Birimi’nin düzenlediği yeni yıl kutlamasında çocuklar eğlencenin tadını çıkardı.

TEGV İpek Kıraç Öğrenim Birimi, yeni yıla öğrencileri ve gönüllüleri ile birlikte öğrenim birimlerinde düzenledikleri kutlamayla girdi.

İpek Kıraç Öğrenim Birimi Sorumlusu Filiz Erdoğan öncülüğünde düzenlenen yeni yıl etkinliğinde, TEGV Genel Müdürü Mete Meleksoy’da çocukları yalnız bırakmadı.

Velileri ile birlikte etkinliğe gelen çocuklar, palyonço ve noel baba eşliğinde doyasıya eğlendi. Birbirinden renkli görüntülerin oluştuğu etkinlikte özellikle noel babanın çuvalından çıkarttığı hediyeler çocukları oldukça heyecanlandırdı ve mutlu etti.

Müzik ve oyunlarla yeni yılın keyfine varan çocuklar, TEGV’in yeni yıl pastasını da birlikte kesti.

2015’e çocuklar ve gönüllüleri ile birlikte girmenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden Öğrenim Birimi Sorumlusu Filiz Erdoğan; “Burada şu an çocuklarla birlikte olmak beni inanılmaz mutlu ediyor. Yüzlerindeki bu gülümseme ve mutluluk her daim onlarla olsun. Herkese iyi seneler diliyorum” şeklinde konuştu.

Saat 13.00’da başlayan yeni yıl kutlaması, akşamüzeri saat 16.00’a kadar sürdü.

TEGV'li çocukların yeni yıl heyecanı
Bizi Takip Edin