Hanefi Dilmaç: Beykoz halkı bir kez daha farkını gösterdi

 

AK Parti tarafından Yenikapı Miting Alanı'nda gerçekleştirilen 'Büyük İstanbul Mitingi' için Beykoz'dan binler Yenikapı'ya aktı.

AK Parti tarafından Yenikapı Miting Alanı'nda gerçekleştirilen 'Büyük İstanbul Mitingi' için Beykoz'dan binlerc

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

AK Parti tarafından Yenikapı Miting Alanı’nda gerçekleştirilen ‘Büyük İstanbul Mitingi’ için Beykoz’dan binler Yenikapı’ya aktı.

AK Parti tarafından Yenikapı Miting Alanı’nda gerçekleştirilen ‘Büyük İstanbul Mitingi’ için Beykoz’dan binlerce vatandaş bayram tatiline ve yağmura rağmen otobüs ve gemilerle Yenikapı’ya akın etti.

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, vatandaşları Yenikapı’ya ulaştırmak için Beykoz Merkez, Belediye Önü, Paşabahçe, Çubuklu ve Küçüksu iskelelerinden 13 gemi kaldırırken, 40 otobüs ile de Beykoz’dan alana karayoluyla ulaşım sağladı. Gemi ve otobüsler Türk bayrağı ve parti flamaları ile süslendi.

Beykoz’un 45 mahallesinden gelen binlerce vatandaşlar ellerinde “Büyük projeler büyük ustalık ister’, ‘Büyük Türkiye güçlü lider ister’, ‘Darbelere direnmek cesaret ister’, ‘Millete hizmet ustalık ister’ pankartları taşıdı.

Büyük İstanbul Mitingi’ne 1 milyon 300 bin kişi katıldı

Yetkililerden alınan bilgiye göre AK Parti’nin Büyük İstanbul Mitingi’ne 1 milyon 300 bin kişi katıldı. Helikopterle havadan yapılan metrekareye düşen kişi sayısı analiziyle mitinge katılım ölçümü yapıldı. Ölçümlere göre Yenikapı Miting Alanı’nda düzenlenen AK Parti mitingine yaklaşık 1 milyon 300 bin kişi katılım sağladı.

M. Hanefi Dilmaç: Beykoz’dan binler Yenikapı’ya aktı

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç miting dönüşü yaptığı açıklamada Beykoz halkı bir kez daha farkını gösterdi diyerek; “Bugün gerçekleştirilen Büyük İstanbul Mitingi‘ne katılan binlerce vatandaşımıza teşekkür ediyorum. Beykoz halkı başta olmak üzere İstanbul bir kez daha Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğunu destansı şekilde haykırmıştır.” ifadelerini kullandı.

Hanefi Dilmaç: Beykoz halkı bir kez daha farkını gösterdi
Bizi Takip Edin