Hanefi Dilmaç, Beykoz muhtarlarını ağırladı

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz muhtarlarıyla bir araya geldi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz’un tüm muhtarlarıyla sabah kahvaltısında bir araya geldi. Toplantıda muhtarların…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz muhtarlarıyla bir araya geldi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz’un tüm muhtarlarıyla sabah kahvaltısında bir araya geldi. Toplantıda muhtarların mahallelerin sorunlarının yanı sıra yerel ve genel konular konuşuldu.

Karlıtepe Mesire Alanı’ndaki Beytaş Restoran’da düzenlenen programa AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Hüsnü Kolcu ile ilçe başkan yardımcıları ve mahalle muhtarları katıldı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz’un tüm mahalle muhtarlarını ağırladı. İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, belli aralıklarla bir araya geldiği muhtarlarla mahallelerin sorunlarını, vatandaşların istek ve şikayetlerini, yapılan ve yapılacak çalışmaları değerlendirmek üzere istişarelerini sürdürüyor.

Hanefi Dilmaç: Muhtarlara verilen önem arttı

Toplantı da bir konuşma yapan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç geçtiğimiz günlerde olağanüstü kongresini gerçekleştiren muhtarlara hayırlı olsun dileklerini ileterek AK Parti ile birlikte muhtarlara verilen önemin arttığına dikkat çekti. Dilmaç sözlerinin devamında “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan her zaman muhtarlarımızı önemsemiştir. Muhtarlarımızın özlük hakları başta olmak üzere birçok alanda iyileştirmeler bu dönem gerçekleştirildi. Belediyemizin de desteğiyle muhtarlarımız şu anda daha iyi imkanlarda halkımıza hizmet etmektedir. Biz AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı olarak da her zaman muhtarlarımızın yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Hüsnü Kolcu: Muhtarların durumu pekiyi değil

Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Hüsnü Kolcu da  teşekkür ederek başladığı konuşmasında her ne kadar Cumhurbaşkanı muhtarlara sahip çıksa da, muhtarların şuan ki durumunun pekiyi olmadığını söyledi. Kolcu konuşmasının devamında muhtarların sorunlarına değinerek gerekli desteğin verilmesini istedi.

Kahvaltı programı muhtarların mahalleleriyle ilgili sorunlarını aktarmasının ardından sona erdi.

Hanefi Dilmaç, Beykoz muhtarlarını ağırladı
Bizi Takip Edin