Hanefi Dilmaç Beykoz’un hafızası ile bir araya geldi

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, çeşitli dönemlerde ilçede görev yapan mahalle muhtarları ile buluştu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, çeşitli dönemlerde ilçede görev yapan mahalle muhtarları ile buluştu. 

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, önceki dönemlerde görev yapan mahalle muhtarı ile istişare toplantısı bir araya geldi. İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, eski muhtarlarının istek ve taleplerini detaylı dinleyerek not aldı.

Kavacık’ta düzenlenen toplantıya, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, İlçe Başkan Yardımcılarından Fatih Yılmaz ve Murat Yumurtacı ile Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Koç ve geçmiş dönemlerde muhtarlık yapan mahalle büyükleri katıldı.

Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz’da görev yapan ve vefat eden mahalle muhtarlarını andı. Dilmaç, “Beykoz’un menfaatleri gündeme geldiğinde gerisini teferruat olarak görüyoruz. Bu toplantıları çok önemsiyoruz. İstişare yapılacak insanların bir hafızası olması gerekiyor. Bu anlamda bu hafıza sizlerde var.” dedi.

“EN GÜZEL ŞEY HATIRLANMAK”

Çubuklu Mahallesi eski muhtarı Şenel Ustabaşı, “İlçe Başkanı’mızın bizi bir araya getirme davetinde bulunması beni çok onurlandırdı. En güzel şey hatırlanmak. Sayın Başkanı’mıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Alibahadır Mahallesi eski muhtarı Cavit Gül, ise davet için İlçe Başkanı Dilmaç’a ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

“SIKINTIYI BİRLİKTE AŞTIK”

Eski muhtarlar ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunan İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, “Bizim önümüze, muhalif siyasi partiler tarafından bir teklif getirildiği zaman, burada Beykoz’un ali menfaati var diyerek direkt yardımcı olmuşuzdur.” dedi ve şöyle devam etti;

“Belediye Başkan Yardımcılığı yaptığım dönemde Beykoz 2B arazileri ile ilgili sıkıntılı süreçlerden geçiyordu. Ben iktidar partisinin temsilcisiyim, düzenlemeyi biz yaptık, çalışmalar tamamen bizim tarafımızdan yapılmış ve onaylanmıştır. Ama Beykoz’da sıkıntı oldu, bu sıkıntıyı birlikte aştık.” dedi.

Samimi bir sohbet havasında geçen toplantı toplu fotoğraf çekilmesi ile sona erdi. 

Hanefi Dilmaç Beykoz’un hafızası ile bir araya geldi
Bizi Takip Edin