Hanefi Dilmaç ve Murat Aydın Beykoz projelerini yerinde inceledi

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, salgınına rağmen devam eden projeleri yerinde inceledi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir yandan yeni tip koronavirüs (Covid19) salgınıyla mücadele eden Beykoz Belediyesi, önemli projelerini de tam gaz devam ettiriyor. Belediye Başkanı Murat Aydın ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç da devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgınıyla mücadelede öncü belediyelerden biri olan Beykoz Belediyesi, salgınla mücadelenin yanı sıra önemli projelerini de tüm hızıyla devam ettirdi. Salgın sürecinde gerekli önlemler alınarak devam ettirilen Beykoz Sahili, Riva Meydanı, Elmasburnu Plajı, Yenimahalle Spor Salonu ve Kanuni Kent Ormanı gibi önemli projelerin yakın zamanda halkın hizmetine açılması bekleniyor.

“Beykoz'un kaybedecek vakti yok” 

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç da Karlıtepe Mesire Alanı ve Beykoz Sahilinde devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı. “Beykoz'un kaybedecek vakti yok” diyerek projeleri yakından takip eden Aydın, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından “Önemli projeleri mümkün olan en hızlı şekilde tamamlamaya çalışıyoruz. Yakından takip ettiğimiz çalışmalara emek veren arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

Powered by Froala Editor

Hanefi Dilmaç ve Murat Aydın Beykoz projelerini yerinde inceledi
Bizi Takip Edin