Hanefi Dilmaç: Biz birlikte Beykoz’uz

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Ramazan ayının bereket ve muhabbetini, ilçenin önde gelen temsilcileri ile buluştuğu iftar sofrasında paylaştı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Ramazan ayının bereket ve muhabbetini, ilçenin önde gelen temsilcileri ile buluştuğu iftar sofrasında paylaştı. 

Ramazan ayının rahmet iklimini yaşamak için esnaf, hasta ve yaşlılarımızla buluşarak hemhal olan AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Ramazan’ın 24. gün iftarında muhtarlar, vakıf ve sivil toplum kuruluş temsilcileri, ilçede faaliyet gösteren spor kulüp başkanları ve yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi.  

Çavuşbaşı Kasrı’nda düzenlenen iftar yemeğine, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam, Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Ali Kızılet ile muhtarlar, vakıf ve sivil toplum kuruluş temsilcileri, spor kulüp başkanları ve yerel basın mensupları ile davetlilerin eşleri katıldı.

Program, tasavvuf müziği ve ilahi dinletisiyle başladı. Ezanın okunmasıyla iftar sofralarında dua edilmesinin ardından hep birlikte oruçlar açıldı.

“DAVAMIZ BEYKOZ OLURSA AŞAMAYACAĞIMIZ ENGEL YOK”

Yemeğin ardından açılış konuşması yaparak davetlilere hitap eden İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan-ı Şerif’iniz mübarek olsun. Bu güzel günde bizleri yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim. Burada çok güzel bir görüntü var şuanda. Biz birlikte Beykoz’uz. Eğer birlikte hareket edersek çoğu işi başaracağımıza inanıyorum. Siyaseti bir kenara bırakıp, davamız Beykoz olursa aşamayacağımız hiçbir engelin olmayacağına inanıyorum. Salonun içerisinde her partiden kardeşlerimiz var. Bizi yalnız bırakmadınız, sizlerle gurur duyuyorum. İyi ki Beykozluyum. İyi ki Beykoz’da doğdum. İyi ki yıllardır Beykoz’a hizmet ediyorum. Allaha şükürler olsun.” dedi.

4 BİN 800 AİLENİN İFTAR SOFRASINA MİSAFİR OLUNDU

Ramazan ziyaretlerine dair konuşan İlçe Başkanı Dilmaç, AK Parti Beykoz Teşkilatı olarak Ramazan’da 4 bin 800 ailenin hanesini ziyaret edip, sofralarına misafir olduklarını vurguladı.  

“BU BİR BEYKOZ PROJESİ”

Yenimahalle Muhtarı Nevzat Cebeci ise bütün Beykoz’un bu iftar yemeğinde bir araya gelmesini fırsat bilerek, 6 aylık SMA hastası Eylül Bebek için başlattığı seferberliği misafirlere aktararak destek istedi. Cebeci, “Bana söz hakkı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Böylesine bir kalabalığa hitap ettiğimi ve onlardan yardım istediğimi Eylül Bebeğin ailesine de izleteceğim. İnanın şuan manevi olarak çok huzurluyum. İnşallah Eylül’ün yürüdüğü heyecanını sizlerle paylaşırım.” dedi.

Konuşmaların ardından İlçe Başkanı Dilmaç ise bunu bir Beykoz projesi olarak kabul ettiklerini belirterek, ellerinden geldiği kadar destek olacaklarını iletti.

Program, sohbet eşliğinde çekilen hatıra fotoğraflarıyla son buldu.

Hanefi Dilmaç: Biz birlikte Beykoz’uz
Bizi Takip Edin