Hekimbaşı Çiftlik Caddesi’ne İki Yönlü Yaya Köprüsü

Alt yapı ve meydan düzenleme hizmetleriyle yayaların rahatlığını ve güvenliğini temin eden Beykoz Belediyesi çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Yenimahalle Hekimbaşı Çiftlik Caddesi İSKİ Arıtma Tesisi önünde bulunan geçide iki…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alt yapı ve meydan düzenleme hizmetleriyle yayaların rahatlığını ve güvenliğini temin eden Beykoz Belediyesi çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Yenimahalle Hekimbaşı Çiftlik Caddesi İSKİ Arıtma Tesisi önünde bulunan geçide iki taraflı yaya köprüsü yapılarak, vatandaşlara büyük kolaylık sağlandı.

Biri 10 metre diğeri 11 metre uzunluğunda, 2’şer metre eninde ve 1’er metre yüksekliğinde inşa edilen köprüler, Beykoz Belediyesi atölyelerinde demir malzemeden imal edildi. Kenar korkulukları ve ferforjeleriyle oldukça modern bir görünümü olan köprüler, yayaların güvenliğinde önemli bir görev yapacak.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykozluların araç ve yaya güvenliğini sağlamak ve bölgede trafik akışının rahatlatılması amacıyla inşa edilen köprülerin, özellikle yayalara büyük kolaylık sağlayacağını belirterek, hayırlı olmasını diledi.

Hekimbaşı Çiftlik Caddesi’ne İki Yönlü Yaya Köprüsü
Bizi Takip Edin