Hizmet etmek için Başkan olmak gerekmiyor!

Ali Bilir, AK Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adaylığı süreci ile ilgili basın açıklaması yayınladı.

Ali Bilir, AK Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adaylığı süreci ile ilgili basın açıklaması yayınladı….

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ali Bilir, AK Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adaylığı süreci ile ilgili basın açıklaması yayınladı.

Ali Bilir, AK Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adaylığı süreci ile ilgili basın açıklaması yayınladı. Aday adaylığı sürecinde  tarafsız ve objektif yayın anlayışı için teşekkür eden Bilir açıklamasında şunlara yer verdi.

Saygıdeğer Beykozlu Hemşehrilerim,

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Mahalli Seçimleri ‘ne “Hizmet Bayrağını Teslim Almaya Hazırım” sloganı ile Beykoz Teşkilatı Kurucuları arasında bulunduğum Ak Parti’den 26 Ekim 2014 tarihinde Belediye Başkan Aday Adayı oldum.

Ak Parti Genel Merkezimizce 25 Ocak 2014 tarihi itibari ile Ülke genelindeki tüm Belediye Başkan Adayları belirlenmiş olup Beykoz Belediye Başkan Adayı olarak, partimiz mevcut Belediye Başkanımız Sayın Yücel Çelikbilek ile yola devam etmeyi uygun görmüştür.

Bundan önce olduğu gibi bundan sonra’ da Beykoz Halkı’na hizmet etmek, yaşadığımız yerin gelişmesi ve kalkınması, daha huzurlu bir yer haline gelmesi için gayretlerimi sürdüreceğimi bir kez daha belirtmek istiyorum. Zira henüz Belediye Başkan Aday Adaylığımı açıklamadan önce Basına vermiş olduğumu mülakatlarımda belirttiğim gibi “Hizmet etmek için mutlaka Belediye Başkanı Olmak Gerekmiyor” sözlerimi hatırlatmakta fayda görüyorum.

Sayın Yücel Çelikbilek uzun yıllardır Beykoz’da yaşayan ve iki dönem Beykoz Belediye Başkanlığı yapmış olan biri olarak 30 Mart 2014 seçimleri sonrasında birikimi ve tecrübesi ve projeleri ile Beykoz’u hak ettiği noktaya taşıyacağından hiç şüphem yoktur. Ve aynı zamanda bu onurlu hizmet bayrağını taşıma yolunda kendisine gereken desteği her zaman göstermeye ‘’Beykoz Halkı”nın mutluluğu için hazırım.

Aday Adaylığım süresince teveccüh gösteren Beykoz Halkına ve Beykoz kamuoyuna, tarafsızlığını koruyan Ak Parti Beykoz İlçe Teşkilatıma, Beykoz Basınımıza ve Centilmence saygı ve sevgi içerisinde çalışmalarını yapan diğer Aday Adayı arkadaşlarıma ve büyüklerime teşekkür ediyorum.

Beykoz Halkı ve Beykoz için hayırlısı olmasını temenni ediyor, Tekrar saygı, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum

Ali Bilir

Hizmet etmek için Başkan olmak gerekmiyor!
Bizi Takip Edin