Hz. Muhammed (S.A.V)'i ''Onur''la anıyoruz

Beykoz, Hz. Muhammed (S.A.V)'i, bu yıl “İnsan Onuru” teması altında tertip edilen “Kutlu Doğum Haftası” etkinliğiyle anıyor.

Âlemlere rahmet, tüm insanlığa müjdeci ve uyarıcı olarak gönderilen Hz. Muhammed (S.A.V)'i, bu yıl…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz, Hz. Muhammed (S.A.V)’i, bu yıl “İnsan Onuru” teması altında tertip edilen “Kutlu Doğum Haftası” etkinliğiyle anıyor.

Âlemlere rahmet, tüm insanlığa müjdeci ve uyarıcı olarak gönderilen Hz. Muhammed (S.A.V)’i, bu yıl “İnsan Onuru” teması altında tertip edilen “Kutlu Doğum Haftası” etkinliğiyle anıyoruz.

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın öncülüğünde peygamber sevgisi etrafında toplumu bütünleştirmek amacıyla her yıl farklık temalarla 14-21 Nisan tarihleri arasında kutlanan “Kutlu Doğum Haftası”nda yine Hz. Muhammed (S.A. V)’in anlatılacağı etkinlikler icra edilecek.

Bu yıl “Hz. Muhammed (S.A.V) ve İnsan Onuru” teması altında kutlanacak olan “Kutlu Doğum Haftası” boyunca Beykoz’da, İlçe Müftülüğü tarafından Hz. Muhammed (S.A.V)’in yaşamından kesitler aktarılacak, Peygamber Efendimiz’in insan onuruna verdiği değer ele alınacak.

Beykoz Belediyesi 21 Nisan 2013 Pazar akşamı Hz. Muhammed (S.A.V)’in Kur’an ve hadislerin ışığında ele anılacağı özel bir program düzenleyecek.

Kutlu Doğum Haftası etkinliğine tüm ilçe sakinlerimiz davetlidir.

PROGRAM:

Tarih:21 Nisan 2013 Pazar

Saat:20:00

Yer: R.Şahin Köktürk Kapalı Spor Salonu

Konuşmacı: Yrd. Doç. Dr. Emin Işık (İlahiyatçı)

Tasavvuf Musikisi: Mehmet Kemiksiz ve Ekibi

Kur’an-ı Kerim Tilaveti

Sunucu: Selahaddin Koçarslan sunucu

 

 

Hz. Muhammed (S.A.V)'i ''Onur''la anıyoruz
Bizi Takip Edin