İBB 3 yılda Beykoz’a kafe açtı!

Beykoz’a yatırım yapmaması ile eleştirilen İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), 3 yılın sonuna Beykoz’a kafe açtı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’a yatırım yapmaması ile eleştirilen İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), 3 yılın sonuna Beykoz’a kafe açtı.

Göreve gelmesinin ardından 3 yıl geçmesine rağmen Beykoz’a yatırım yapmaması ile eleştirilen İBB’nin “150 Günde 150 Proje” çerçevesinde ilçedeki ilk projesi, var olan mevcut Çubuklu Arabalı Vapur İskelesi Ek Hizmet Binası’nı kafeye çevirerek açılışını yapmak oldu.

İMAMOĞLU KATILMADI

Bugün açılışı gerçekleştirilen Çubuklu Arabalı Vapur İskelesi Ek Hizmet Binası Kafe Açılış Töreni’ne, İBB Genel Sekreteri Can Akın Çağlar, İBB Başkan Danışmanı Murat Kantekin, İBB Şehir Hatları Müdürü Sinem Dedetaş, CHP PM Üyesi Sevgi Kılıç, CHP İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Aydın, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ile meclis üyeleri, muhtarlar ve çeşitli sivil toplum kuruluş temsilcileri katıldı.

VAPUR KAFE KAPILARINI AÇTI

“Çubuklu Arabalı Vapur İskelesi Sosyal Yaşam Merkezi” ismiyle hizmet verecek iskele binası, eğitim ve toplantı salonu, çoklu çalışma alanları, Yeşil İstanbul Doğa Bilimleri Kitaplığı ve Vapur Kafe işlevleri ile kapılarını açtı.  

İBB, yürütülen proje ile tüm İstanbulluların deniz ulaşımı ile birlikte, keyifli zaman geçirebilecekleri, çalışabilecekleri, kütüphaneden ücretsiz olarak faydalanabilecekleri bir alan sağlandığını aktardı.

İBB 3 yılda Beykoz’a kafe açtı!
Bizi Takip Edin