İBB Müdürü modacı eşine Beykoz Hidiv Kasrı’nı kapattırdı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki BELTUR Genel Müdürü Cenk Akın, kendisine bağlı olan Hidiv Kasrı’nı modacı eşinin defilesine tahsis etti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki BELTUR Genel Müdürü Cenk Akın, kendisine bağlı olan Hidiv Kasrı'nı modacı eşinin defilesine tahsis etti. 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki BELTUR Genel Müdürü Cenk Akın, modacı eşine menfaat sağladı. Moda tasarımcısı Çiğdem Akın'ın defile düzenleyeceğini öğrenen Cenk Akın, BELTUR'a bağlı Çubuklu Mahallesi’nde bulunan Hidiv Kasrı'nı eşinin defilesine tahsis etti. Hidiv Kasrı'nı kiralamak isteyen herhangi bir vatandaşın çeşitli prosedürleri yerine getirmesini isteyen BELTUR'un Genel Müdürü Cenk Akın, modacı eşi için kasrı özel kapattı.

HIDİV KASRI'NI EŞİNE ÖZEL KAPATTI 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ndeki (İBB) eş-dost-akraba atamaları gündemdeki sıcaklığını korurken, benzer bir bilgi daha ortaya çıktı. “Diziye sponsor olmak belediye şirketlerinin işi mi?” diyen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun müdürü, eşine sponsor oldu. İBB kuruluşu olan BELTUR A.Ş. Genel Müdürü Cenk Akın, Beykoz'daki Hıdiv Kasrı'nı eşine özel kapattı.

BELTUR YEME-İÇME VE MEKAN SPONSORU 

Çiğdem Akın isimli moda tasarımcısı, Sonbahar/Kış 21-22 koleksiyonunu moda severlerin beğenisine sundu. Toplam 12 modelin oyunculuk yaptığı proje, tarihi Hidiv Kasrı'nın hayata geçirildi. Üç hafta süren hazırlık döneminin ardından tamamlanan projenin yeme-içme ve mekan sponsoru ise BELTUR A.Ş. oldu.

EŞİNE JEST YAPTI

Boğazın en şık göründüğü Hıdiv Kasrı'nda defile düzenleyen Tasarımcı Çiğdem Akın'ın BELTUR A.Ş. Genel Müdürü Cenk Akın ile evli olduğu ortaya çıktı. Boğazın en şık göründüğü Hıdiv Kasrı'nda Çiğdem Akın'ın defile düzenlemesine izin veren BELTUR A.Ş. Genel Müdürü Cenk Akın'ın eşine jest yaptığı anlaşıldı.

KAMU İMKANLARINI KULLANDI

Hidiv Kasrı'nı kiralamak isteyen herhangi bir vatandaşın çeşitli prosedürleri yerine getirmesini isteyen BELTUR'un Genel Müdürü Cenk Akın'ın modacı eşine kasrı özel kapatması; kamuoyunda tepkiyle karşılandı.

Sabah / Muhammed Uzun

İBB Müdürü modacı eşine Beykoz Hidiv Kasrı’nı kapattırdı!
Bizi Takip Edin