İhsan Özkes'ten Tokatköy esnafına ziyaret

CHP Birinci Bölge İstanbul Milletvekili Adayı İhsan Özkes, Tokatköy esnafını ziyaret etti.

Eski Müftü, aynı zamanda CHP Birinci Bölge İstanbul Milletvekili Adayı İhsan Özkes, seçim çalışmalarına Beykoz'da devam ediyor. Tokatköy esnafını…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Birinci Bölge İstanbul Milletvekili Adayı İhsan Özkes, Tokatköy esnafını ziyaret etti.

Eski Müftü, aynı zamanda CHP Birinci Bölge İstanbul Milletvekili Adayı İhsan Özkes, seçim çalışmalarına Beykoz’da devam ediyor. Tokatköy esnafını ve sokağını baştan sona, Belediye Meclis Üyesi Aydın Habil ve Hayrullah Usta eşliğinde dolaşan Milletvekili Adayı İhsan Özkes, halkla birlikte samimi pozlar verdi. Özkes’in vatandaşla olan samimi ve sıcak diyalogu dikkatlerden kaçmadı.

Türkiye’de CHP’nin iktidarı için durmadan çalışacaklarını vurgulayan İhsan Özkes, 7 Haziran’a kadar yılmadan, yorulmadan her vatandaşa ulaşmaya çalışacaklarını ifade etti. Özkes, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Biz çok güzel bir ülkede yaşıyoruz. Cennet gibi bir ülkeye sahibiz. Dünyadaki hiçbir ülkede belki bu güzellikler yok ancak, ülkemizin insanları mutlu değil. Sorunları çok. Biz o sorunları aşarak, 8 Haziran’dan itibaren yaşanacak bir Türkiye oluşturmak istiyoruz. Bunda da kararlıyız. Zenginleşmek için değil, halkı zenginleştirmek için geleceğiz. Ülkemizin refahını, milli gelirini hakça bir paylaşım olması için çaba göstereceğiz. Bugün ülke gelirlerinin, milli gelirlerinin yüzde 54’ünü ülke insanlarının yüzde 1’i alıyor. Ciddi bir adaletsizlik var. Bu ülkenin bu gidişatla yoksulluğu yenip, huzur içinde olması mümkün değil. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak 2015 seçimlerinde ekonomi ağırlıklı insanların cebine dokunan bir proje geliştirdik. Bu projelerimizde tuttu. Bunların tuttuğunu görünce AK Parti, en iyi yaptığı şey olan  din, iman, cami, kuran perdesiyle ülkemiz insanlarının asıl sorunlarını örtmeye çalıştılar. Din konulara istismarlarını biliyoruz ama, biz onların oyununa gelmeden ülkemiz insanlarının gerçek sorunlarını seçimlere kadar bıkmadan, usanmadan anlatacağız…13 senedir insanlarımız dar boğaza geldi, geçim sıkıntısı had safhaya ulaştı. Ülke yangün yerine döndü!”.

Ziyaretlerini tamamlayan İhsan Özkes daha sonra Tokatköy Sultan Aziz Yeni Camii’sinde öğle namazını kıldı.

İhsan Özkes'ten Tokatköy esnafına ziyaret
Bizi Takip Edin