İhtiyaç sahipleri Gönül Sofrası'na konuk oldu

Beykoz Belediyesi'nin düzenlediği “Gönül Sofrası” iftar programlarının ilk konuğu ihtiyaç sahibi aileler oldu.

Beykoz Belediyesi'nin Ramazan ayının güzellik ve geleneklerini toplumun tüm kesimleriyle paylaşmak üzere düzenlediği “Gönül Sofrası” İf

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği “Gönül Sofrası” iftar programlarının ilk konuğu ihtiyaç sahibi aileler oldu.

Beykoz Belediyesi’nin Ramazan ayının güzellik ve geleneklerini toplumun tüm kesimleriyle paylaşmak üzere düzenlediği “Gönül Sofrası” İftar Programları başladı. İlk konuğumuz ihtiyaç sahibi aileler oldu.

“Sevgi, Kardeşlik ve Paylaşma Zamanı: Ramazan” sloganıyla ilçenin dört bir köşesinde Sokak İftarları veren ve çeşitli etkinlikler düzenleyen Beykoz Belediyesi, ilçedeki 550 ihtiyaç sahibi aileyi “Gönül Sofrası” iftar programında ağırladı.

Beykoz Belediyesi Sosyal Masa Birimi’ne kayıtlı aileler için İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde verilen iftar davetine Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Celal Erdoğan, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Belediye Başkan Yardımcıları M. Hanefi Dilmaç, Mahmut Gülbasar, meclis üyeleri, başkan danışmanları ve ilçe sakinleri katıldı.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek iftara gelen konuklarıyla tek tek ilgilendi.

Başkan Çelikbilek: “Allah Size Gönül Ferahlığı Versin”

İftar programında ilçe sakinlerine hitap eden Başkan Çelikbilek: “Her yıl Ramazanda Gönül Sofralarında sizlerle birlikteyiz. Evlatlarınızla, ailelerinizle ağız tadıyla birlikte bir Ramazan geçirmenizi Rabbim nasip etsin. Rabbim bu aya merhameti, sevgiyi, kardeşliği yerleştirmiş. Bu ayın tüm günlerinde insanlar için güzellikler vardır. Dünyadaki bütün Müslümanların huzurlu bir Ramazan, Kadir Gecesi ve ardında bayram geçirmelerini Allah’tan dilerim. Allah, ülkemizde huzuru kaçırmak isteyenlere fırsat vermesin. Dünyanın her tarafında sıkıntı çeken, şu iftar sofrasını paylaşamayanlara, Rabbimden aynı sofranın onlar için de kurulmasını dilerim. Dualarımızı birbirimiz için yapalım. Allah size gönül ferahlığı versin. Bu sofrayı bizimle paylaşma fırsatı verdiğiniz için çok teşekkür ederim” dedi.

İftar programı, Başkan Danışmanı Muhammed Küçükkonuklar’ın yaptığı duayla sona erdi.

İhtiyaç sahipleri Gönül Sofrası'na konuk oldu
Bizi Takip Edin