İl başkanı ramazanın bereketini Beykoz’da paylaştı

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve beraberindekiler ramazanın sekizinci gününde Beykoz’da çeşitli ziyaretlerde bulunarak vatandaşlarla bir araya geldi.
  • 10.04.2022 00:00:00

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve beraberindekiler ramazanın sekizinci gününde Beykoz’da çeşitli ziyaretlerde bulunarak vatandaşlarla bir araya geldi. 

galeri isil baskani ramazanin bereketini beykoz da paylasti 5618

Ramazan ayının bereketini vatandaşlarla paylaşarak kardeşlik ve dayanışma ruhunu canlı tutan AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, bu akşamki iftar programını Beykoz’da geçirdi.

İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, ilk olarak Soğuksu Mahallesi’ndeki şehit Yasin Yılmaz’ın ailesinin hanesine misafir oldu. Birlikte oruç açtığı aile ile sohbet eden Kabaktepe’ye, İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve Belediye Başkanı Murat Aydın ile ilçe yöneticileri eşlik etti.

galeri isil baskani ramazanin bereketini beykoz da paylasti 3751

Kabaktepe, buradaki ziyaretine dair paylaştığı fotoğraflara, “Ramazanın bereketini ve sıcaklığını paylaşmaya devam ediyoruz. Bu akşam iftarı, Beykozlu hemşerilerimizin evinde karşıladık. Bizleri muhabbetle ağırladıkları için teşekkür ediyorum.” notunu düştü.

İftarın ardından, İl Başkanı Kabaktepe, İlçe Başkanı Dilmaç ve Belediye Başkanı Aydın, dokuzuncu teravih namazını Soğuksu Merkez Camii’nde kıldı. Vatandaşlarla birebir temaslar kurarak hizmet anlayışının merkezine milleti koyan Kabaktepe, teravih çıkışı Ramazan’ın huzurunu çay eşliğinde Beykozlu hemşehrilerle paylaştı.

İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, ziyarete ilişkin “Hemşehrilerimizle çay eşliğinde gönülden gönüle sohbet ettik. Bu mübarek Ramazan ayının maneviyatını, bir arada olmanın sevincini yaşıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Murat Aydın ise bu akşamı Beykoz’a ayıran İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’ye teşekkürlerini sundu.

İlgili Haberler