İlçe Emniyet Müdüründen, Müftülüğü iade-i ziyaret

Beykoz İlçe Emniyet Müdürü İrfan Mazlum Bekaroğulları, İlçe Müftüsü Hüseyin Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

İade-i ziyaret kapsamında gerçekleşen ziyarette, Beykoz’da halkın huzur ve sükûneti için yapılan çalışmalar ile karşılıklı işbir

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz İlçe Emniyet Müdürü İrfan Mazlum Bekaroğulları, İlçe Müftüsü Hüseyin Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

İade-i ziyaret kapsamında gerçekleşen ziyarette, Beykoz’da halkın huzur ve sükûneti için yapılan çalışmalar ile karşılıklı işbirliği imkânları değerlendirildi.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürü İrfan Mazlum Bekaroğulları Müftülüğü ziyaret ederek , Müftü Demirtaş’a başarılar diledi.İade-i ziyaret kapsamında gerçekleşen ziyarette kurumsal hizmetler ve çalışmalar hakkında karşılıklı görüş-alışverişinde bulunuldu.

İlçe Müftüsü Demirtaş ziyaret sonrası yaptığı açıklamada: “Değerli müdürümüze ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Emniyet hizmetleri ilçemizde çok etkin ve verimli bir şekilde devam ediyor. Bu değerli kurumun sosyal hayatımızdaki yeri hayatidir. Toplum Destekli Polislik hizmetleri kapsamında trafik ve suçlarla mücadele konusundaki çalışmaları için tebriklerimi ifade ediyorum. Kurum olarak biz de toplumda huzur ve güvenliğin sağlanması için çalışıyoruz. Barış temalı bir dinimiz var .Müslüman ve Mümin kelimelerinde bu vurgu var.Mümin ; Yüce Allah’a güvenen , halka da güven veren kişi anlamına gelir. Müslüman ise, Allah’a teslim olmak sureti ile barış ve huzur dünyasına girmiş adam anlamına geliyor. Halkımız her zaman sağ duyulu ve ahlak ve erdem sahibidir. Kurumlar olarak her zaman karşılıklı işbirliği içerisinde olmamız gerekiyor. Koruycu Sağlık Hizmetleri gibi insanları suça bulaştırmamak yada suça bulaşmış iseler onların ıslahı için karşılıklı işbirliği yapmamız mümkündür.”dedi.

İlçe Emniyet Müdürü İrfan Mazlum Bekaroğulları ise  yaptığı açıklamada: “Devletin bütün kurumları her zaman birbirleri ile işbirliği içerisindedir. İlçemizde genel bir huzur ve asayiş sözkonusudur. Halkımızla temasımız her konuda devam ediyor. İlçe Müftülüğümüzün çalışmalarını takdirle izliyoruz. Diğer kurumlarla yaptığımız işbirliği gibi İlçe Müftülüğümüzle de işbirliğimizi artırmak istiyoruz. Özellikle gençlerle ilgili motivasyon çalışmaları ve  bilgilendirmeler yapmak gerekiyor.” dedi.

İlçe Emniyet Müdüründen, Müftülüğü iade-i ziyaret
Bizi Takip Edin