İmarı Barışı ile Beykozlu Beykoz'da kalacak!

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'ın ilçe sakinleriyle buluştuğu Halk Meclisi Ortaçeşme ve Çamlıbahçe Mahallesi sakinleri için kuruldu.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'ın ilçe sakinleriyle buluştuğu Halk Meclisi Ortaçeşme ve Çamlıbahçe Mahallesi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın ilçe sakinleriyle buluştuğu Halk Meclisi Ortaçeşme ve Çamlıbahçe Mahallesi sakinleri için kuruldu.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın ilçe sakinleriyle buluştuğu Halk Meclisi Ortaçeşme ve Çamlıbahçe Mahallesi sakinleri için kuruldu. Başkan Murat Aydın imardan, alt yapıya, çevre ve temizlikten istihdama kadar vatandaşlardan gelen soruları cevapladı.

Beykozluların hizmet taleplerini yerinde tespit etmek ve hızlı şekilde çözüme kavuşturmak amacıyla düzenlenen toplantıya Ortaçeşme ve Çamlıbahçe Mahallesi sakinleri yoğun ilgi gösterdi.

Belediye Başkanı Murat Aydın’ın mahalle sakinlerinin sorularını tek tek yanıtladığı buluşmada AK Parti İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, Ortaçeşme Muhtarı Nuri Dik, Çamlıbahçe Muhtarı Necmettin Kahveci, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri de hazır bulundu.

Mahalle sakinlerinin söz alarak ilettiği konuların başında imar geldi, talepler işleme alınmak ve arşivlenmek üzere yazılı olarak da alındı.

Başkan Murat Aydın: “İmarı bu dönem çözüme kavuşturacağız”

Beykoz’da halkın en yüksek beklentisi olan imar planı çalışmalarıyla ilgili açıklama yapan Başkan Murat Aydın:  “Beykozlunun Beykoz’da kalmasını sağlayacak şey imar Barışı’dır. İmar Barışı süreciyle binalara sağlıklaştırma ve güçlendirme ruhsatı verilecek. Bakanlık ve belediye olarak biz sağlıklaştırma projesi yürüteceğiz. Belediye olarak İmar Barışı’na başvuranlara her türlü desteği sağlayacağız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’mızın çözüm iradesi Beykozluların yanında, onların desteğiyle inşallah imarı bu dönem çözüme kavuşturacağız” diye konuştu.

Başkan Aydın toplantıda, belediyenin diğer hizmet alanlarıyla ilgili soruları da yanıtladı.

İmarı Barışı ile Beykozlu Beykoz'da kalacak!
Bizi Takip Edin