İş kazası Beykoz'dan bir can aldı

Üzerine kaya düşmesi sonucu yaşamını yitiren Beykozlu işçi Mustafa Keleş son yolculuğuna uğurlandı.

Üsküdar'da bir villa inşaatının bahçesinde kaya kırıcı iş makinesiyle çalışırken, üst taraftaki hafriyatın arasında üzerine kaya düşmesi sonucu…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Üzerine kaya düşmesi sonucu yaşamını yitiren Beykozlu işçi Mustafa Keleş son yolculuğuna uğurlandı.

Üsküdar’da bir villa inşaatının bahçesinde kaya kırıcı iş makinesiyle çalışırken, üst taraftaki hafriyatın arasında üzerine kaya düşmesi sonucu olay yerinde yaşamını yitiren Mustafa Keleş (32) son yolculuğuna uğurlandı.

Üsküdar’da bir villa inşaatının bahçesinde kaya kırıcı iş makinesiyle çalışırken, üst taraftaki hafriyatın arasında üzerine kaya düşmesi sonucu olay yerinde yaşamını yitiren Gümüşhaneli işçi Mustafa Keleş (32) son yolculuğuna uğurlandı.

Geçtiğimiz Cumartesi günü saat 15.00 sıralarında Üsküdar Küplüce Mahallesi Sera Sokak 8 numaralı villa inşaatında meydana gelen olayda iş makinesiyle inşaatın bahçesindeki 2 metre derinlikte kazı yapan Keleş’in çalıştığı sırada hafriyatın arasında 2 metre yüksekte duran kaya parçaları düştü.

Olayı gören iş arkadaşlarının ihbarı üzerine polis, sağlık ekipleri ve itfaiye görevlileri olay yerine gelmesinin ardından Keleş’in olay yerinde yaşamını yitirdiği anlaşıldı.

Evli ve 3,5 yaşında bir kız çocuğu babası olan genç işçi Mustafa Keleş için Beykoz Gümüşsuyu Mahallesi Ayazma Camii’nde cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına çok sayıda Gümüşhaneli ve Beykozlu vatandaş katıldı.

Gümüşhane’nin Kürtün ilçesi Taşlıca Köyü Çatalkaya Mahallesi sakinlerinden olan Mustafa Keleş’in defin işlemleriyle Beykoz Gümüşhaneliler Derneği yakından ilgilenirken, cenazeye katılanlar arasında Gümüşhane MHP İl Genel Meclis Üyesi İsmail Tozlu, AK Parti Beykoz Meclis Üyesi Ahmet Soylu, CHP Beykoz Meclis Üyesi Cavit Gül ve Bayburtlular Dernek Başkanı ve Beykoz Bld. Bşk. Yrd. Metin Torun yer aldı.

Kaynak: www.gumushane.gen.tr

İş kazası Beykoz'dan bir can aldı
Bizi Takip Edin