İstanbul Valisi Yerlikaya Beykoz'da muhtarları dinledi

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya başkanlığında Anadolu Yakası 2. muhtarlar toplantısı Beykoz'un ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya başkanlığında İstanbul'da görev yapan muhtarların mahalleleriyle ilgili talep ve önerilerinin

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya başkanlığında Anadolu Yakası 2. muhtarlar toplantısı Beykoz’un ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya başkanlığında İstanbul’da görev yapan muhtarların mahalleleriyle ilgili talep ve önerilerinin dinlendiği Anadolu Yakası 2. muhtarlar toplantısı Beykoz’un ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Kavacık Limak Eurasia Luxury Hotel’de düzenlenen toplantıya; İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Nuh Köroğlu, İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Kolcu ile ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile muhtarlar katıldı.

Toplantıda söz alan muhtarlar, mahalleleriyle ilgili talep ve önerilerini dile getirdiler. Kurum müdürlerinden de bilgiler alan Vali Yerlikaya, sorunların mevzuat çerçevesinde çözüme kavuşturulması yönünde gerekli çalışmaların yapılacağını ve bu toplantıların belli aralıklarla tekrarlanacağını belirterek yapılan çalışmaların takip edileceğini söyledi.

Vali Yerlikaya, muhtarlara işbirliği ve gayretlerinden dolayı teşekkür etti.

Toplantının sonunda davetlilere fidan hediye edildi.

İstanbul Valisi Yerlikaya Beykoz'da muhtarları dinledi
Bizi Takip Edin