İŞTE AK PARTİ MECLİS LİSTESİ..

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, İlçe Seçim Kurulu'na gelerek meclis üyesi aday listesini teslim etti.

AK Parti Beykoz Belediye meclis üyeliği listeleri, İl ve Genel Merkez'in onayının ardından ilçe seçim kuruluna…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, İlçe Seçim Kurulu’na gelerek meclis üyesi aday listesini teslim etti.

AK Parti Beykoz Belediye meclis üyeliği listeleri, İl ve Genel Merkez’in onayının ardından ilçe seçim kuruluna teslim edildi.

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerinde, Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Beykoz ilçe Belediye Başkan Adayı ve Belediye Meclisi Üyesi Aday Listesi, , İl ve Genel Merkez’in onayının ardından Beykoz ilçe seçim kuruluna verildi.

İlçe Seçim Kurulu, en yoğun saatlerini yaşamaya devam ediyor. AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, İlçe Seçim Kurulu’na gelerek meclis üyesi aday listesini teslim etti. İlçe Başkanı Adem Sefer başta olmak üzere SKM Başkanı Mustafa Gürkan, Fatih Altay listeleri görevlilere teslim etti.

Meclisin ihtiyacını giderecek kadrolar olarak bizim listemizde!

SKM Başkanı Mustafa Gürkan gazetemize görüşlerini şu şekilde ifade etti: “124 adayımız vardı ve biz bunu 31’e düşürdük. Artı yedeklerimizle beraber. Biz 250 bini geçmek için çok uğraş verdik. Neden, Beykoz büyüyor ve bu büyüyen Beykoz’da daha çok meclis üyesi hizmet edemiyor. Ama olmadı. Seçilebilir arkadaşlar arasında seçim yapmak çok zor. Hassasiyetli davrandık. Eğitim düzeyi ve bir meclisin ihtiyacını giderecek kadrolar olarak bizim listemizin daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Ama şu da var ki, hiçbir liste kusursuz değildir. Beykoz’a hayırlı olsun. Listemiz oluşurken her dönemde olduğu gibi bu dönemde bir sorun yaşamadık. Tabi ki, kırılganlıklar olabilir. Çok hizmet edenler var, maalesef içlerinden yalnızca 2 ya da 3 tanesini alabilirsiniz. Listemizin standardı yüksek”.

Gürkan, listelerinin ortak bir düşünceden oluştuğunu da sözlerine ekledi.

İŞTE AK PARTİ MECLİS LİSTESİ..
Bizi Takip Edin