İyi Parti Beykoz İlçe Teşkilatı startı verdi

İyi Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, Paşa Garden'da düzenlenen kahvaltı programında yerel basın ile tanıştı.

Meral Akşener'in liderliğinde kurulan İyi Parti'nin Beykoz İlçe Teşkilatı, Paşa Garden'da düzenlenen kahvaltı programında yerel basın ile…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İyi Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, Paşa Garden’da düzenlenen kahvaltı programında yerel basın ile tanıştı.

Meral Akşener’in liderliğinde kurulan İyi Parti’nin Beykoz İlçe Teşkilatı, Paşa Garden’da düzenlenen kahvaltı programında yerel basın ile tanıştı. Akif Taşdemir’in başkanlığında kurulan Beykoz İyi Parti’nin kurucu üyeleri yeni yılın hemen öncesinde Beykoz yerel basını ile bir araya geldi.

İlçe başkanı Akif Taşdemir, açılış konuşmasında İyi Parti’nin ve İyi Parti teşkilatlarının yeni yılda gündem belirleyici olacağını belirterek ‘Beykoz İyi Olacak, Türkiye İyi Olacak’ şeklinde sözlerini noktaladı.

Kurucu üyelerden Semih Rençber’in İyi Parti Programının ‘İyi Bir Türkiye’ başlıklı kısmını okumasının ardından, bir diğer kurucu üye Suphi Özden Erdağı parti programının geneli ile ilgili kısa bir bilgilendirme konuşması yaptı.

İyi Parti’nin kadın temelli bir siyasi parti olduğunu belirten Erdağı; eğitimden aileye, ekonomiden dış politikaya parti programının içeriği konusunda detaylara konuşmasında yer verdi.

Önümüzdeki günlerde Beykoz’un sorunları ile ilgili olarak bir toplantı daha gerçekleştireceklerini belirten İlçe Başkanı Akif Taşdemir, katılımlarından dolayı Beykoz’un yerel basın mensuplarına ve kurucu üyelerine teşekkür etti. 

İyi Parti Beykoz İlçe Teşkilatı startı verdi
Bizi Takip Edin