Kanlıca Beytaş Teras Cafe hizmete açıldı

BEYTAŞ A.Ş, Beykoz halkının ferah mekânlarda dinlenebilmesi için Kanlıca Teras Cafe'yi düzenlenen törenle hizmete açtı.

Beykoz Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet veren Beytaş Sosyal Tesisleri günden güne artan hizmet kalitesi  ve müşteri

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BEYTAŞ A.Ş, Beykoz halkının ferah mekânlarda dinlenebilmesi için Kanlıca Teras Cafe’yi düzenlenen törenle hizmete açtı.

Beykoz Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet veren Beytaş Sosyal Tesisleri günden güne artan hizmet kalitesi  ve müşteri odaklı anlayışıyla ilçe sakinlerine hayatın koşuşturmasına ara verip dinlenebilecekleri keyifli mekanlar sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda Kanlıca’da kazandırılan  teras cafe hafta sonu düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Teras Cafe’nin açılışına Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in yanı sıra, Başkan Yardımcıları M.Hanefi Dilmaç, Av. Yüksel Baki, Metin Torun, Suphi Uçak ve Nevin Çalışkan, Meclis üyeleri , Birzat Mermer, Yusuf Koç, Yalçın Çolak, Nevzat Oral, Özkan Ayduğan, Tokatköy Mahalle Muhtarı Erkan Atagün, Gümüşsuyu Mahalle Muhtarı Ahmet Soylu ile AK Parti İlçe Yöneticileri ve Kanlıca sakinleri katıldı.

Kanlıca Beytaş Teras Cafe’nin açılış programında Kanlıca Muhtarı Refik Zengin ve Beytaş Genel Müdürü Haydar Çelik tarafından yapılan konuşmaların ardından kürsüye gelen Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, “Güzel ilçemiz Beykoz’u kazandırdığımız eserlerle daha da güzelleştiriyoruz. Göreve geldiğimizden bu yana, halkımızın çocuklarıyla birlikte dinlenebileceği mekanların sayısını artırdık. Tesisleri işleten BEYTAŞ, vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için gayret ediyor. Yeni mekan Kanlıca’ya ve tüm Beykozlulara hayırlı olsun” dedi.

Kanlıca İsmek binasının terası, BEYTAŞ tarafından düzenlenerek, mahalle sakinleriyle birlikte, Beykozlulara ve tüm İstanbullulara cafe olarak hizmet verecek.

Kanlıca Beytaş Teras Cafe hizmete açıldı
Bizi Takip Edin