Kariyer Merkezi'nden Beykozlulara iş umudu

Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi'nin düzenlemiş olduğu 'Kariyer Buluşmaları' kapsamında 13 farklı firma ile işe alım görüşmesi gerçekleşti.

Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi'nin düzenlemiş olduğu ‘Kariyer Buluşmaları' kapsamında 13 farklı firma ile B

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi’nin düzenlemiş olduğu ‘Kariyer Buluşmaları’ kapsamında 13 farklı firma ile işe alım görüşmesi gerçekleşti.

Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi’nin düzenlemiş olduğu ‘Kariyer Buluşmaları’ kapsamında 13 farklı firma ile Beykoz Belediyesi Düğün Salonu’nda işe alım görüşmesi gerçekleşti.

İlçe sakinlerinin doğru alanlarda istihdamını sağlamak ve nitelikli rehberlik hizmeti vermek üzere kurulan Kariyer Merkezi, firmalardan gelen talepler doğrultusunda portföyündeki başvuruları değerlendirerek yönlendirme yapmaya devam ediyor.

Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi Sorumlusu Oğuz Kaya ve çalışma arkadaşları, Beykoz’da işe ihtiyacı olan kişileri ön değerlendirmelerden geçirerek uygun statülere yönlendiriyor.

Bu amaçla gerçekleştirilen ‘Kariyer Buluşmaları’ adlı etkinlik, iş ihtiyacı olan Beykozluları 13 farklı firma ile bir araya getirdi. Adres Güvenlik, Pronet, Temser, Tiamat, CMC, Saten Mağazaları, Deniz İstanbul Turizm, Sodexo, Tepe Savunma, Career Hunter, Alp Hindi, Tamaks Temizlik, Güvensan Temizlik isimli özel şirketler, kişilerle birebir mülakat yaptı ve iş başvuru formunu kişilere doldurttu. Firmaların aradığı meslek grupları ise; bulaşıkçı, çağrı merkezi elemanı, aşçı, temizlik personeli, fabrika işçisi, satış pazarlama elemanı, güvenlik elemanı, depo sorumlusu, tezgahtar, kasiyer şeklindeydi. İş görüşmelerine; tüm yaş grupları büyük ilgi gösterirken, daha çok bayanların rağbet göstermesi dikkat çekti.

Kariyer Merkezi'nden Beykozlulara iş umudu
Bizi Takip Edin