KAS-DER'de üzücü olay

Beykoz Paşabahçe mahallesinde son iki hafta içerisinde dördüncü hırsızlık olayı yaşandı.

Beykoz Paşabahçe mahallesinde son iki hafta içerisinde dördüncü hırsızlık olayı yaşandı. Güleryüz Ekmek Fırını,Kuaför, A-101 ve Gülnihal Pastanesi'ne giren hırsız

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Paşabahçe mahallesinde son iki hafta içerisinde dördüncü hırsızlık olayı yaşandı.

Beykoz Paşabahçe mahallesinde son iki hafta içerisinde dördüncü hırsızlık olayı yaşandı. Güleryüz Ekmek Fırını,Kuaför, A-101 ve Gülnihal Pastanesi’ne giren hırsızların son hedefi KAS-DER Beykoz Şubesi’nin Paşabahçe’deki lokali oldu .

Kastamonulular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Beykoz Şubesi’nin Paşabahçe’deki Lokaline sabah saat 04.17 de giren hırsızlar, kısa sürede Plazma TV yi çalarak 04.21 de kayıplara karıştı.

Son dönemde ard arda gelen bu tür hırsızlık olaylar Paşabahçe esnafını tedirginliğe sürüklemekte. İl Dernekler Birliği Dönem Başkanı aynı zamanda Kas-Der Beykoz Şube Başkanı olan Süleyman Çalık yaşanan olayların son derece üzücü olduğunu , çevre esnafının kamera, alarm gibi önlemlerin dışında gece uyuyamayarak dükkanlarını kontrol eder hale geldiğini vurguladı.

Çevrede iş yeri kameraları ve ayrıca meydanda MOBESE sisteminin kameralarının olmasına rağmen böyle durumlarla karşılaşmalarının üzerine ciddiyetle durulması gerektiğini  söyleyen Çalık, Beykoz Emniyetinin konunun üzerinde ciddiyetle durduğunu gerekli inceleme ve araştırmaları titizlikle yaptığını ifade etti.

Süleyman Çalık bu tür olayların maddi boyutundan öte psikolojik olarak esnafta sıkıntı oluşturduğunu  dolayısıyla Beykoz Emniyetinin bu konuda özel çalışma yapacağına inandığını dile getirdi.

KAS-DER'de üzücü olay
Bizi Takip Edin