Kastamonulu siyasetçi ve iş adamları iftarda buluştu

Kas-Der Beykoz Şubesi Kastamonulu yöneticiler ve iş adamlarına yönelik bir iftar yemeği düzenledi.

Kas-Der Beykoz Şubesi ve iş adamı Remzi Şen'in birlikte düzenledikleri iftar programına ilçeden ve İstanbul'un çeşitli bölgelerinden davetliler.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kas-Der Beykoz Şubesi Kastamonulu yöneticiler ve iş adamlarına yönelik bir iftar yemeği düzenledi.

Kas-Der Beykoz Şubesi ve iş adamı Remzi Şen’in birlikte düzenledikleri iftar programına ilçeden ve İstanbul’un çeşitli bölgelerinden davetliler katılırken, “bizde herkes protokol” sloganı ile karışık bir oturma planı oluşturuldu.

Kavacık Başköşe’de gerçekleştirilen iftara İstanbul Emniyet Eski Müdürü Hasan Kaynar, CHP İstanbul Eski İl Başkanı Muhittin Tığlı, CHP İl Bşk. Yrd. Mehmet Diribaş, İş adamları İsmet Kütük, Orhan Gümüş, Mustafa Turnacıoğlu, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Nevin Çalışkan, Deri İş Sendikası Eski Genel Başkanı Yener Kaya, Beykoz Muhtarlar Dernek Başkanı Cavit Gül, CHP Beykoz Meclis Üyeleri Mustafa Yiğit ve Mustafa Topçu, Ak Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Şeref Sarıkaya, CHP Beykoz İlçe Yön. Kurulu Üyesi Yusuf Sarıkaya, Pazarcılar Dernek Başkanı Mehmet Demir, Örnekköy Spor Kulübü Başkanı İbrahim Güney, çeşitli köy dernek başkanları ve muhtarlar iftar programında göze çarpan diğer isimler oldular.

Kas-Der Beykoz Şubesi Başkanı Süleyman Çalık, yapmış olduğu açıklamada, Ramazan ayının insanları birleştiren önemli bir ay olduğunu belirtirken, bu yılki yemekte iş adamlarına ağırlık verdiklerini belirtti.

Çalık, iftar programına katkılarından dolayı hemşerisi iş adamı Remzi Şen’e teşekkür ederken, Kavacık Başköşe’de bu yılki program ile birlikte ikinci programı gerçekleştirdiklerini vurguladı.

Kastamonulu siyasetçi ve iş adamları iftarda buluştu
Bizi Takip Edin