Kastamonululardan Nevin Çalışkan'a tam destek

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Nevin Çalışkan Kastamonulu hemşerilerini ağırladı.

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Nevin Çalışkan Kavacık Köşebaşı Restoran'da Kastamonulu hemşerilerini ağırladı.

Beykoz'un ilk

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Nevin Çalışkan Kastamonulu hemşerilerini ağırladı.

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Nevin Çalışkan Kavacık Köşebaşı Restoran’da Kastamonulu hemşerilerini ağırladı.

Beykoz’un ilk kadın belediye başkan yardımcısı olarak tanınan Nevin Çalışkan açılış konuşmasında İngilizce öğretmenliğinin yanı sıra davranış bilimi uzmanı olduğunu belirterek kendini tanıttı. Çalışkan, Beykoz musiki cemiyetindeki yerinide belirterek tam bir eğitimci olduğu gösterdi.

Sohbetin devamında söz alan Kas-Der Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, Nevin hanımın hem kariyer hem kişilik alanındaki artılarından bahsederken Nevin hanımın eski bir Beykoz’lu olması hasebiyle aday adaylığı sürecinde başarılar dileyerek Kas-Der Beykoz olarak hemşerilerine desteğini esirgemeyeceğini belirtti.

Nevin Çalışkan’ın konuklarından bir diğer önemli isim de Kas-Der Genel başkanı Latif Çilingiroğlu’ydu. Kas-Der olarak tüm Kastamonulu hemşerilerimizi hangi siyasi partiden olurlarsa olsunlar tam destek vereceklerini belirten Çilingiroğlu, Nevin Çalışkan’a adaylık sürecinde başarılar diledi.

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Nevin Çalışkan toplantının sonunda davetine icabet eden Kas-Der Yönetim Kurulu Üyelerine, Kas-Der Gençlik Kollarına ve Genel Başkan Latif Çilingiroğlu’na destekleri için teşekkür etti.

Kastamonululardan Nevin Çalışkan'a tam destek
Bizi Takip Edin