Kaymakam Katırcı'dan yöre derneklerine sitem!

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, ‘Yöresel Geceler' programı dolayısıyla derneklere sitemde bulundu.

Beykoz Samsunlular Derneği, Kaymakam Ahmet Katırcı'ya nezaket ziyareti gerçekleştirerek, derneklerini ve yönetimlerini tanıttı. Dernek Başkanı Ömer Altu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, ‘Yöresel Geceler’ programı dolayısıyla derneklere sitemde bulundu.

Beykoz Samsunlular Derneği, Kaymakam Ahmet Katırcı’ya nezaket ziyareti gerçekleştirerek, derneklerini ve yönetimlerini tanıttı. Dernek Başkanı Ömer Altun, Başkan Yardımcısı Muharrem Gündüz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Adem İnce ile Celal Özen’in yer aldığı ziyarette, Kaymakam Ahmet Katırcı, yöre derneklerine bazı sitemlerini de dile getirdi.

Kaymakam Ahmet Katırcı: Yöresel Geceler programına ortak olabilirdik!

Derneklerin kendisini davet etmemesinden yakınan Kaymakam Ahmet Katırcı, bu konudan duymuş olduğu rahatsızlığı güzel bir üslupla ifade etti. Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği ‘Yöresel Geceler’ programını son derece önemli ve güzel bulduğunu belirterek, bu konudaki sitemini de Kaymakam Katırcı; “Bu program için bize hiç haber verilmedi. Oysaki, bizde bu projeye ve içeriğine katkıda bulunabilirdik. Ortak olabilirdik. Keşke, bu konuda görüşme sağlayabilseydik. Ama şundan eminim her iki durumda da herkes ‘Kaymakamı meşgul etmeyelim’ diye düşünmüştür. Kötü niyet olduğunu düşünmüyorum” şeklinde dile getirdi. Derneklerin sadece kağıt ve tabelada kalmaması gerektiğini vurgulayan Kaymakam Katırcı, STK’ların aktif olması gerektiğine dikkat çekti.

Dernek Başkanı Ömer Altun: Güreş faaliyeti yapacağız!

Dernek Başkanı Ömer Altun’da önce Kaymakam Ahmet Katırcı’dan dile getirmiş olduğu rahatsızlığına binayen ‘Özür dilediğini’ ifade ederek, kültürlerini yaşatmak ve tanıtmak amacıyla gayret sarf ettiklerini söyledi. Ömer Altun; havalar ısındığında Yaşar Doğu anısına Samsunlular Marmara Bölge Sorumlusu Metin Şener organizatörlüğünde Beykoz Çayırı’nda güreş faaliyeti düzenleyeceklerinin ön bilgisini paylaştı.

Ziyaret sonunda Dernek Başkanı Ömer Altun; Samsunspor atkısı ve camdan yapılmış olan bir ev aksesuarını Kaymakam Ahmet Katırcı’ya hediye etti.

Kaymakam Katırcı'dan yöre derneklerine sitem!
Bizi Takip Edin