Kaz Gecesi'nde Başkan Çelikbilek'e yoğun ilgi

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Ardahan Tunçoluk (Panik) Köyü Derneği tarafından düzenlenen Kaz Gecesi'ne katıldı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Ardahan Tunçoluk (Panik) Köyü Derneği tarafından düzenlenen Kaz Gecesi'ne katıldı. H

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Ardahan Tunçoluk (Panik) Köyü Derneği tarafından düzenlenen Kaz Gecesi’ne katıldı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Ardahan Tunçoluk (Panik) Köyü Derneği tarafından düzenlenen Kaz Gecesi’ne katıldı. Hemşerileri tarafından yoğun ilgi ve sevgiyle karşılanan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ayakta alkışlandı.

Beykoz’da Beykoz Belediyesi Necmettin Erbakan Kültür Merkezi Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen geceye Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Belediye Meclis üyeleri ve adayları katıldı.

Programda hemşerilerine hitaben bir konuşma yapan Başkan Yücel Çelikbilek, ”Hemşerilerimizin dernek çatısı altında birlik ve beraberlik oluşturmaları,  kaynaşma geceleri düzenlemeleri bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Doğduğumuz topraklara hizmet götürmenin yolu yaşadığımız yerlerde her alanda güçlü olmak, yaşadığımız semtleri geliştirmek, değiştirip dönüştürmekle mümkündür” diyerek, derneklerin kültürün yaşandığı, yaşatıldığı alanlar olduğunu ve daha da gelişmeleri gerektiğini, yöre dernekleri ve STK’larla da her zaman iletişim halinde olduklarını ifade etti.

Başkan Çelikbilek’in desteğiyle gerçekleştirilen gecede dernek yönetimi tarafından kendisine ahşap el işçiliği maket bir kağnı hediye edildi.

Başkan Çelikbilek geceyi düzenleyenlere ve vatandaşların teveccühüne teşekkür ederek, derneğe de çalışmalarında başarılar diledi.

Kaz Gecesi'nde Başkan Çelikbilek'e yoğun ilgi
Bizi Takip Edin