Kız Meslek Lisesi 'Anneler Günü'nü kutladı

Beykoz Kız Meslek Lisesi, bu yıl da geleneğini bozmayarak ‘Anneler Günü'nü okulun velileri ve öğrencileri ile kutladı.

Beykoz Kız Meslek Lisesi, bu yıl da geleneğini bozmayarak ‘Anneler Günü'nü okulun velileri…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Kız Meslek Lisesi, bu yıl da geleneğini bozmayarak ‘Anneler Günü’nü okulun velileri ve öğrencileri ile kutladı.

Beykoz Kız Meslek Lisesi, bu yıl da geleneğini bozmayarak ‘Anneler Günü’nü okulun velileri ve öğrencileri ile kutladı. Okul yönetiminin düzenlediği ‘Anneler Günü Programı’na;  Kaymakam Süleyman Erdoğan’ın eşi Ayten Erdoğan, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in eşi Ayşe Çelikbilek, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen, okul çalışanları, öğrenciler ve veliler katıldı.

Okul Müdürü Müzeyyen Özgür, öncelikle okul olarak düzenledikleri anneler günü programı için gelen tüm velilere teşekkürlerini belirterek konuşmasını sürdürdü: “Biliyorsunuz, kız meslek lisesinde anneler günü programı artık geleneksel oldu. Her yıl kutluyoruz. Çünkü eğitim profili kız olan bir okulun en önemli günlerinden biri de anneler günü olarak düşünüyoruz“.

Okul öğrencilerinin anneleri için yazdıkları şiirlerin ve mektupların okunması programa katılan herkesi duygulandırdı. Bazı öğrenciler de derslerinde kendi emekleri ile yaptıkları hediyeleri annelerine sundu. Ayrıca okulun sınıf birincilerinin annelerine onur belgesi takdim edildi.

Program; veliler, öğrenciler ve okul yönetiminin bir araya gelip fotoğraf çekinmesinin sonrasında kemençe eşliğinde çekilen horonla son buldu.

Kız Meslek Lisesi 'Anneler Günü'nü kutladı
Bizi Takip Edin