Köseler'in basınla beklenen buluşması gerçekleşti

MHP Beykoz Belediye Başkan adayı Alaattin Köseler, yerel basına düzenlediği kahvaltı ile beklenen buluşmayı gerçekleştirdi.

MHP Beykoz Belediye Başkan adayı Alaattin Köseler, yerel basına düzenlediği kahvaltı ile beklenen buluşmayı gerçekleştirdi. Kan

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Beykoz Belediye Başkan adayı Alaattin Köseler, yerel basına düzenlediği kahvaltı ile beklenen buluşmayı gerçekleştirdi.

MHP Beykoz Belediye Başkan adayı Alaattin Köseler, yerel basına düzenlediği kahvaltı ile beklenen buluşmayı gerçekleştirdi. Kandilli Alperenler Çay Ocağı’nda düzenlenen kahvaltıya; MHP İl Başkan Yardımcısı Oğuzhan Karaman, MHP Beykoz İlçe Başkanı Ali Emanet, Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler, MHP Meclis Üyesi Adayları ve ilçe yönetimi katıldı. Emanet ve Köseler, 30 Mart yerel seçimlerine ortak olduklarını ve Beykoz’u alacaklarına ait inancın kendilerinde var olduğunun altını çizdi.

Emanet: Köseler’i bağrımıza bastık!

Toplantının açılış konuşmasını MHP Beykoz İlçe Başkanı Ali Emanet gerçekleştirdi. ‘Belediye Başkan Adayı belirleme sürecine geç kaldılar’ söylemlerine de cevap veren Emanet: “ Aday tespiti konusunda titiz bir çalışma yürüttük ve sonucunda iyi bir netice aldık. Türkiye genelinde aday belirleme sürecinde alışılagelmedik birtakım gelişmeler yaşandı. Beykoz’un hatta Türkiye’nin geleceği söz konusu olduğu için adayımızın başka bir partide seçim çalışmaları yürüttüğüne dair konuşmalara kulak asmıyoruz. Farklı siyasi partilerde olan kişileri her zaman partimize davet ettik. Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in de dediği gibi; ‘ahlakı, kişiliği düzgün olan herkes parti bünyemize dahil olabilir’. Tıpkı Alaattin Köseler gibi. YSK’nın 40. maddesi ve parti tüzüğümüzün 95. maddesi başka bir partiden belediye başkan aday adayı olan kişiyi, aday olarak göstermemize müsaade etmiyordu. Yeni bir düzenleme yapılarak farklı partilerden bünyemize katılmak isteyenlerin önü açılmıştır. Köseler kardeşimizi kabul ettik ve bağrımıza bastı. Teşkilatımızın hiyerarşisine ‘uymuyorum’ diyenler, teşkilatı terk eder. Alaattin Köseler ile iyi bir sonuç olacağımıza olan inancımız tamdır. 30 Mart yerel seçimlerine ortağız. Bayraklarımız yırtılıyor. Bu da korkunun dağları sardığını gösteriyor” ifadelerini kullandı.

Köseler: Halkın yanında olduğunu kanıtlayan kadrolar iktidara gelecektir!

Beykoz Belediye Başkan adayı Alaattin Köseler, 30 Mart’ta halkın gerekli cevabı vereceklerini ifade ederek sözlerine başladı. Halka yaşadığı mülkiyet sorununa dair doğru bilgilerin aktarılmadığını belirten Köseler, bu noktada yerel basın mensuplarından da destek istedi.

Köseler: “Halkın yanında olduğunu kanıtlayan kadrolar iktidara gelecektir. Halk, Beykoz’da oynanan oyunları görmektedir. Halk, birlik ve beraberliği 30 Mart’ta sandıkta buluşturacaktır. Sağlıklı ve elektriklerin kesilmediği bir seçim süreci diliyorum. Halkın iradesinin sağlıklı bir şekilde sandığa yansımasını umut ediyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların bitmesi ile toplantı, MHP Beykoz İlçe Başkanı Ali Emanet, Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler ve Meclis Üyesi Adayı Bahattin Furuncuoğlu, basın mensuplarının sorularını cevaplaması ile devam etti.

Köseler'in basınla beklenen buluşması gerçekleşti
Bizi Takip Edin