Kurtoğlu Market, yeni yüzüyle hizmete açıldı

Beykoz Kurtoğlu Market, müşterilerine daha kaliteli hizmet vermek amacıyla yeni yüzüyle hizmete tekrar açıldı.  

Kurtoğlu Market, müşterilerine daha kaliteli hizmet vermek amacıyla yeni yüzüyle hizmete tekrar açıldı. Beykoz Çamlıbahçe Mahallesi'.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Kurtoğlu Market, müşterilerine daha kaliteli hizmet vermek amacıyla yeni yüzüyle hizmete tekrar açıldı.  

Kurtoğlu Market, müşterilerine daha kaliteli hizmet vermek amacıyla yeni yüzüyle hizmete tekrar açıldı. Beykoz Çamlıbahçe Mahallesi’ nde hizmet veren Kurtoğlu Market, yerlerinin küçük olmasından ötürü müşterilerine iyi hizmet veremediklerini düşünerek yerlerini büyütüp, modern tarzda iç dizayn tasarlayarak hizmet kalitesini yükseltti.

Marketin İşletme Sahibi Osman Kurt’a ait olan marketin açılışına; başta Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek olmak üzere, Ortaçeşme Muhtarı Fahrettin Akar, Çamlıbahçe Muhtarı Necmettin Kahveci, Akbaba Muhtarı Yüksel Kılıç, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Abdullah Yümsel, Çankırılılar Dernek Başkanı Bilal Karabacak, Beykozlu Giresun Bulancaklılar Derneği Başkanı Niyazi Aydın, Beykozlu Giresunlular Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karadeniz ve mahalle sakinleri katıldı.

Okunan duanın ardından açılış kurdelesini “Çocuklar daha temiz ve günahsız” diyen Çelikbilek, ellerine verdiği makasla çocukların kesmesini istedi. Bu tür işletmelerin Beykoz için fayda sağladığına inandığını belirten Çelikbilek, Osman Kurt’a bol kazanç ve hayırlar diledi. Yoğun bir kalabalığın olduğu açılışta, tavuk döner ikram edildi. Müşteriler, açılışa özgü indirimli ürünleri satın almak için uzun kuyruklar oluşturdu.

Beykoz Güncel’e konuşan Osman Kurt, gıda sektöründe 2005 yılından beri faaliyet gösterdiklerini ifade etti. Kurt: “Yükselen bir tirajımız var ve güzel bir hizmet vermek adına mücadele ediyoruz. Bu mahallemize de güzel bir marketimizi açacağız. Şubemizi yenilememizin amacı, yerimizin küçük olmasından ötürü müşterilerimize iyi hizmet veremiyorduk. Daha iyi hizmeti hak ettiklerini düşündüğümüzden ve daha hijyenik daha güzel ortamda hizmet vermek istediğimizden ötürü yerimizi yeniledik. İnşallah hayırlara vesile olur” şeklinde düşüncelerini belirtti.

Kurtoğlu Market, yeni yüzüyle hizmete açıldı
Bizi Takip Edin