Metin Torun: Dümenin başına geçmeye talibim

Beykoz Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Metin Torun Belediye Başkan Aday Adaylığı için resmi başvurusunu yaptı.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Baki'den sonra istifa eden Belediye Başkan Yardımcısı Metin Torun'da…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Metin Torun Belediye Başkan Aday Adaylığı için resmi başvurusunu yaptı.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Baki’den sonra istifa eden Belediye Başkan Yardımcısı Metin Torun’da AK Parti’den Belediye Başkan Aday Adaylığı için resmi başvurusunu yaptı.

2004 yılında Muharrem Ergül dönemi ile Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Metin Torun, 2009 seçimleri sonrası Yücel Çelikbilek’e görevine devam ederken seçimlere aylar kala görevinden istifa etti.  Beykoz Bayburtlular Dernek Başkanlığı görevini de yürüten Metin Torun 2014 Yerel Seçimleri’nde Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı olmak için AK Parti İlçe binasına gelerek resmi başvurusunu yaptı. Torun Resmi başvurusunu gerçekleştirirken yapmış olduğu açıklamada:

Metin Torun: Beykozluların daha güzel yerlerde yaşamasına öncülük edeceğiz!

 “ Benim açımdan önemli bir gün. Yaklaşık 10 yıldır hizmet verdiğim Beykoz’umuz da belediyemize bir hizmet kervanına farklı bir boyutta, tabiri caizse dümenin başına geçmek için talip olmuş bulunmaktayım. Gönül vermiş olduğum AK Parti’den bu başvuruyu yapıyorum. Çok değerli belediye başkanımla beraber çalıştım. AK Parti belediye ile biz gerçekten Beykoz’a çok önemli imzalar atıldığını düşünüyorum. Mülkiyet sorunlarıyla özellikle fiziki problemleriyle ciddi anlamda üzerinde çabaların harcandığı bir yer oldu Beykoz. Biliyorsunuz, su taşkınları, dere taşkınları bunlarla yoğun bir şekilde uğraştık. Büyükşehir’ inde desteğiyle bunları toparladık. Bu döneme geldiğinizde mülkiyet sorunlarıyla ilgili önemli adımlar atıldı. Onunla ilgili çözüm arifesine geldik. Önümüzdeki dönem Beykoz’ da hemen hemen alt yapı sorunu kalmamış olacaktır. Beykoz’ umuzun kentsel dönüşümü, insanlarımızın güzel mekanlarda yaşaması, Beykoz sevdalılarının daha güzel yerlerde yaşamasına öncülük edeceğiz. Hep birlikte burada güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum. “ dedi.

Metin Torun’ nun konuşmasının sonrasında İlçe Başkanı Adem Sefer şunları söyledi:

Adem Sefer: Beykoz halkı arkamızda!

“Metin Torun ile beraber Beykoz halkına 7 yıla yakın hizmet etmek nasip oldu.  Bu gerçekten medeni bir cesaret.  Bu yüzden aday adayı olan tüm arkadaşlarımı tebrik etmek istiyorum. Bu bir hizmet yarışı. Biz AK Parti ailesi olarak, hizmet etmek adına misyonumuz, vizyonumuz var. Bizim vizyonumuzda devam edecek arkadaşlarımızla inşallah bu yolda beraber yürüyeceğiz. Genel merkezimizin takdir edeceği arkadaşımızla beraber Beykoz halkına neler yapabileceğimizi anlatacağız. 2004 yılından beri Beykoz halkı arkamızda durdu. Bundan sonra da inşallah yapacağımız hizmetler konusunda da arkamızda duracağı inancımız sonsuz. Hayırlısı ne ise olsun, biz teşkilatlar olarak seçilen adayımızın arkasında duracağız. “ diyerek konuşmasını bitirdi.

Metin Torun: Dümenin başına geçmeye talibim
Bizi Takip Edin