MHP Beykoz iftarda 'Meydan'a indi!

MHP Beykoz İlçe Teşkilatı geleneksel hale getirdiği Halk İftarı'nı Beykoz Meydanı'nda gerçekleştirdi.

MHP Beykoz İlçe Teşkilatı tarafından Beykoz meydanında Halk İftarı verildi. MHP Beykoz İlçe Başkanı Ali Emanet'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Beykoz İlçe Teşkilatı geleneksel hale getirdiği Halk İftarı’nı Beykoz Meydanı’nda gerçekleştirdi.

MHP Beykoz İlçe Teşkilatı tarafından Beykoz meydanında Halk İftarı verildi. MHP Beykoz İlçe Başkanı Ali Emanet’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar davetine yaklaşık 500 kişi katıldı.

Beykoz meydanında gerçekleştirilen iftar programına Beykoz Giresunlular Dernek Başkanı Hasan Karakaya, Beykoz Trakyalılar Dernek Başkanı Sacit Kaya, Beykoz Muhtarlar Dernek Başkanı ve Ali Bahadır köyü muhtarı Cavit Gül, MHP 2009 Belediye Başkan Adayı ve eski Çubuklu Muhtarı Şenel Ustabaşı ve parti teşkilatı ile vatandaşlar katıldı.

İftar öncesi emekli imam Hakkı Melikoğlu tarafından okunan Yasin-i Şerif ve dualar ile açılan iftar programında MHP İlçe Başkanı Ali Emanet Beykoz Güncel’e özel açıklamalarda bulundu.

MHP İlçe Başkanı Ali Emanet: MHP tüm gücüyle seçime hazır

Bu iftar organizasyonu ile halkla buluştuklarını belirten Ali Emanet, hayırlı bir şekilde bayramı görmeyi dilediklerini söyledi. 2014 yerel seçimlerine bütün MHP ailesi olarak çalıştıklarını ve yüksek bir oy oranı hedeflediklerini söyleyen Ali Emanet şöyle davam etti; “Bazı anketler yapılıyor. Bunlardan birisini de yerel basınımız yayınladı. Sağolsunlar %15 olan oy oranımızı %3’e düşürmüşler. Bizde anketler yapıyoruz. Herkesi dürüst olmaya, dürüst anket yapmaya davet ediyorum. Kimse milletin kafasını bulandırmaya çalışmasın. Beykoz’da 25 bin 500 parsel 2B arazisi var. 100 bin kişiyi ilgilendiren bir durum. AK Parti %42 ile göstermekle başarı elde edilmiyor. Beykoz’da kim ne kadar iddialıyım diyorsa MHP’de o kadar iddialı bir şekilde geliyor. İnancımız bizimde belediye başkanlığını kazanma yönünde.” dedi

Sözlerine adaylıklar konusunda devam eden Ali Emanet “Adayımızı bayram sonrası inşallah açıklamak istiyoruz. Belediyeciliği bilen, bu işi hakkıyla yapabilecek birini aday göstereceğiz. Belediye meclis üyelikleri ile ilgili istifa eden arkadaşlarımızda var, benimde kafamda belirlediğim bazı isimler var. Bazı arkadaşlarımızın bundan haberleri yok onlar içinde sürpriz olacak. Adaylıklar en geç Kurban Bayramı’na kadar netleşecek.”

Sözlerinin sonunda bütün Beykoz halkının Ramazan Bayramı’nı kutlayan Ali Emanet, seçim döneminde yerel basından daha fazla ilgi beklediklerini ifade ederek MHP’nin hızlı bir şekilde çalışmalarına devam edeceğini söyledi.

MHP Beykoz iftarda 'Meydan'a indi!
Bizi Takip Edin