MHP, İncirköy Mahallesi İrtibat Bürosu'nu açtı

MHP Beykoz İlçe Başkanlığı, İncirköy Mahallesi' nde irtibat bürosu açılışını yaptı.

MHP Beykoz İlçe Başkanlığı, İncirköy İrtibat Bürosu Meclis Üyesi Aday Adayı Burhan Bakır'ın desteği ile açılışını yaptı.

Açılışa, başta MHP İlçe…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Beykoz İlçe Başkanlığı, İncirköy Mahallesi’ nde irtibat bürosu açılışını yaptı.

MHP Beykoz İlçe Başkanlığı, İncirköy İrtibat Bürosu Meclis Üyesi Aday Adayı Burhan Bakır’ın desteği ile açılışını yaptı.

Açılışa, başta MHP İlçe Başkanı Ali Emanet olmak üzere Belediye Başkan Aday Adayı Bahattin Furuncuoğlu, MHP Kadın Kolları Başkanı Mesaret Geçkin, MHP İlçe Üyeleri, İncirköy Mahalle Muhtarı Şefik Yavuz, mahalle sakinleri ve yerel basın mensupları katıldı.

Bahattin Furuncuoğlu’ nun hayırlara vesile olması dileği ile okuduğu duanın sonrasında  İlçe Başkanı Ali Emanet sözü aldı: “ Önümüzdeki seçimlerde, sizler hür iradenizle sandığa gidip oy kullanacaksınız. 30 Mart seçimleri milletimizin geleceği için büyük önem teşkil etmektedir. Yerel seçimler 2015 yılında gerçekleşecek genel seçimler için de çok önemlidir. Biz MHP olarak, bu yüzden 81 ildeki tüm seçimleri çok önemsiyoruz. “ dedi.

Etrafımızdaki coğrafyaya bakmamız gerektiğini söyleyen Emanet, bütün komşularımızla sıfır sorun denilmesine rağmen sıfır komşuluk seviyesine indiğimizi bir örnekle açıkladı: “ Adeta komşu çocuğunun eline silah verip, git evini ateşe ver gibi etrafımızdaki komşu ülkelerin iç işlerine müdahale ettik. Bugün ise, manzara ortada. Beykoz’da MHP dışında tüm partiler yerelde iktidar oldular. Bu iktidarlar döneminde Beykoz gerekli hizmeti alamadı. Bu seçimler helalin, harama karşı savaşı olacaktır! Sadakatin, ihanete karşı savaşı olacaktır! Milli değerler kundakçısı Recep Tayyip Erdoğan hükümetini tarihin kara deliklerine gönderme seçimi olacaktır! 12 yıldır ülkemiz ismi adalet ve kalkınma olan parti tarafından yönetilmektedir. Adalet bu ülke de millete, devlete sadakatle bağlı olanlara uygulanıyor. Kalkınma ise, yandaşlara uygulanıyor. Yandaşlar kalkınıyor, bizlerse patinaj yapıyoruz. “ şeklinde sözlerini kaydetti ve büro açılış kurdelesini,  İlçe Teşkilat Mensuplarıyla beraber kesti. Açılış sonrasında açılışa katılanlara ikramda bulundular.

MHP, İncirköy Mahallesi İrtibat Bürosu'nu açtı
Bizi Takip Edin