MHP'den, ''İlk Oyum Sana'' yürüyüşü

MHP Beykoz İlçe Başkanlığı,  ‘İlk Oyum Sana' isimli bir etkinlikle yürüyüş düzenledi.

MHP Beykoz İlçe Başkanlığı,  ‘İlk Oyum Sana' isimli bir etkinlikle yürüyüş düzenledi. Beykoz Ülkü Ocağı'ndan başlayan yürüyüş, Kavacık'ta yeni…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Beykoz İlçe Başkanlığı,  ‘İlk Oyum Sana’ isimli bir etkinlikle yürüyüş düzenledi.

MHP Beykoz İlçe Başkanlığı,  ‘İlk Oyum Sana’ isimli bir etkinlikle yürüyüş düzenledi. Beykoz Ülkü Ocağı’ndan başlayan yürüyüş, Kavacık’ta yeni açılan seçim irtibat bürosunda sona erdi.

Mehteran eşliğinde olan ‘İlk Oyum Sana’ yürüyüşüne başta;  MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Atilla Kaya olmak üzere İlçe Başkanı Ali Emanet, MHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler, Beykoz Ülkü Ocağı Başkanı Emre Çömlekçi ve birçok parti mensubu katıldı. Kavacık Seçim İrtibat Bürosu açılışında konuşan Alaattin Köseler, AK Parti iktidarına karşı herkesi MHP’de birlik ve beraberliğe davet etti.

Köseler: AK Parti iktidarını indirmek için MHP!

MHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler, coşkulu kalabalığın etkisinde kaldığını belirterek bu coşkunun oyu ve gücü MHP’yi Beykoz’da iktidara taşıyacağını söyledi. Köseler, sözlerini şöyle sürdürdü: “Yerelde, iktidarda, Beykoz’da, Büyükşehir’de yeter artık diyen tüm Beykozlu kardeşlerime sesleniyorum. AKP iktidarını yerel de ve genel de indirmek için birlik ve beraberlik çağrısı yapıyorum. Bunu Beykoz’dan başlatıyoruz. Beykoz’u seven, her türlü siyasi renkte olan kardeşlerimizi MHP çatısı altında birlik ve beraberliğe çağırıyorum. Yerel de ve genel de MHP’ye güç vermenizi diliyorum”.

Kaya: Milliyetçi Hareketi herkese anlatmalıyız!

MHP İstanbul Milletvekili ve aynı zamanda MHP Genel Başkan Yardımcısı Atilla Kaya, açılacak olan Kavacık Seçim İrtibat Bürosu’nun öncelikle herkese hayırlı olmasını diledi. 30 Mart seçiminin ülke ve millet adına önemli bir dönüm noktası olduğunu ifade eden Kaya: “Beykoz’dan başlayarak Milliyetçi Hareket’in iktidar olmasını diliyorum. Herkes yakınlarıyla konuşarak, seçimlerin önemine değinerek evet oyunu MHP’ye kullanmalıdır. Türk milletini büyük sıkıntıda bırakan, ülkemizi bölünme tehlikesine sokan, yolsuzluklara, hırsızlıklara bulanmış AKP iktidarından kurtuluşun da başlangıcı olacaktır. Bu yüzden 30 Mart seçimleri önemlidir. AKP’nin ve Recep Tayyip Erdoğan’ın kurmuş olduğu çıkar düzenini, yolsuzluk düzenini yerle bir etmek için, bütün bunların hesabını sormak için Beykoz’dan başlayarak, ülke genelinde Milliyetçi Hareket’in bu seçimlerden zaferle çıkması son derece önemlidir. Beykoz’da kapı kapı dolaşarak herkese MHP’yi anlatmak durumundayız” şeklinde konuşmasını noktaladı.

Çağrı Çetin Ve Deniz Bilgi’nin katkılarıyla açılan Kavacık Seçim İrtibat Bürosu, konuşmaların sonrasın da Atilla Kaya ve Alaattin Köseler beraberinde açılış kurdelesi kesildi.

MHP'den, ''İlk Oyum Sana'' yürüyüşü
Bizi Takip Edin