MHP'den KAS-DER'e taziye ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beykoz İlçe Başkanı Ali Emanet ve yönetim kurulu üyeleri, Kastamonu Derneği (KAS-DER)'e taziye ziyaretinde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beykoz İlçe Başkanı Ali Emanet ve yönetim kurulu…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beykoz İlçe Başkanı Ali Emanet ve yönetim kurulu üyeleri, Kastamonu Derneği (KAS-DER)’e taziye ziyaretinde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beykoz İlçe Başkanı Ali Emanet ve yönetim kurulu üyeleri,Kastamonu Derneği (KAS-DER)’e taziye ziyaretinde bulundu

Ali Emanet,”13 Kasım Salı Akşamı Su Ürünleri Meslek Lisesi’nin önünde trafik kazası sonucu yaşamını yitiren Mustafa Dumlupınar’a Allahtan rahmet, ailelerine ve siz değerli hemşehrilerimiz olan Beykozlu Kastamonululara başsağlığı diliyorum.”dedi.

MHP heyeti, KAS-DER Derneği Başkanı Süleyman Çalık ve dernek üyeleri tarafından ilgi ile karşılandı.

Süleyman Çalık , “Sayın Ali Emanet ve yönetim kurulu üyelerine bu ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.Bizler Mustafa Dumlupınar’ı kaybederek,fikir ve beyin hocamızı kaybettik,kendisi bizler için çok değerli,Beykoz için çok değerli bir insandı. Allah mekanını gani gani cennet eylesin.Sizlere ve yönetim kurulu arkadaşlarınıza bu ilginizden dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi.

MHP'den KAS-DER'e taziye ziyareti
Bizi Takip Edin