''MHP'nin 45 ilde milletvekili adayı yoktur'' sözleri yalan!

MHP Beykoz İlçe Başkanlığı; AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan'ın ‘MHP'nin 45 ilde milletvekili adayı yoktur' sözlerini yalanladı.

MHP Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir ve ilçe yönetimi düzenledikleri basın toplantısında ; AK…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Beykoz İlçe Başkanlığı; AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan’ın ‘MHP’nin 45 ilde milletvekili adayı yoktur’ sözlerini yalanladı.

MHP Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir ve ilçe yönetimi düzenledikleri basın toplantısında ; AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan’ın kanaar önderleri ile bir araya geldiği toplantıda söylediği ‘MHP’nin 45 ilde milletvekili adayı yoktur’ sözlerinin yalan olduğunu ifade ederek, şiddetle kınadıklarını belirtti.

Beykonağı Restoran’da düzenlenen basın toplantısında İlçe Başkanı Akif Taşdemir; “Hiçbir gerçekliğe dayanmadan sadece karalama ve bel altından vurma arzusu ile MHP’nin 45 ilde milletvekili adayı yoktur demek, MHP’nin HDP ile ortak seçim çalışması yürüttüğünü iddia etmek büyük bir yalandır.” şeklinde konuştu.

MHP’nin her ilde gösterilen namuslu ve dürüst adaylarını isim isim görebilirler!

Yalan söylemenin ve iftira atmanın en büyük ahlaksızlık olduğunu söyleyen Taşdemir, konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi: “Bu yalana başvurmalarının asıl sebebi, 7 Haziran akşamı ortaya çıkacak manzaradan duyulan endişe ve bunu değiştirememenin getirdiği çaresizliktir. Bu çaresizlik içindeki kitle ve yandaşları ne büyük bir yalan söylediklerini görmek isterlerse kendi üst yönetimlerinin idaresinde bulunan seçim kurulunun resmi sitesine girip MHP’nin her ilde gösterilen şerefli, namuslu ve dürüst adaylarını isim isim görebilirler”.

Onları millet havale ediyoruz!

Bu yalanı şiddetle kınadıklarını, bu şuursuzluğu sergileyenleri millete havale ettiklerini söyleyen Taşdemir, Beykoz’da asıl konuşulması gereken sorunları şu şekilde dile getirdi: “Beykoz‘un imar sorunu, eğitimde eşitsizlik ve eğitimde keyfi kadrolaşma, uyuşturucuya başlama yaşının 13’ e kadar düşmesi, Beykoz‘un işsizlik sorunu ve iş bulanların da taşeron sistemi içerisinde ezilmesi, Beykoz Belediyesi’ndeki kiralık araçlara ödenen paranın bir türlü açıklanmaması, hasta reçetelerindeki ilaçları alamaması, Beykoz‘umuzun kapanan fabrikalarının yerine istihdam oluşturacak hiçbir şey 10 yıl süresince yapılmadı ver bu fabrikaların arsalarının dahi durumunun belirsizliğini sürdürmesi, bu yapılmayanların haricinde 10 yıl boyunca Beykoz Belediyesi’nin vatandaşa yönelik ne gibi bir icraatının olduğunun sorgulanması”.

''MHP'nin 45 ilde milletvekili adayı yoktur'' sözleri yalan!
Bizi Takip Edin