MHP’nin gönül seferberleri Beykoz’da buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, “Güçlü Siyaset, Lider Türkiye, Hedef 2023” programı kapsamında Beykoz’da muhtarlar ve sivil toplum kuruluşu (STK) temsilcileriyle bir araya geld
  • 25.12.2021 00:00:00

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, “Güçlü Siyaset, Lider Türkiye, Hedef 2023” programı kapsamında Beykoz’da muhtarlar ve sivil toplum kuruluşu (STK) temsilcileriyle bir araya geldi.

galeri ismhp nin gonul seferberleri beykoz da bulustu 8904

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen “Güçlü Siyaset, Lider Türkiye, Hedef 2023” temalı istişare toplantısında, MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri, Milletvekili ve MHP İl Başkanı, ilçedeki muhtarlar ve sivil toplum kuruluşu (STK) temsilcileriyle buluştu.

Sabancı Öğretmen Evi’nde düzenlenen programa, Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Cüneyt Göz, Şahin Gürz, Nevzat Ünlütürk, MHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş, MHP İl Başkanı Birol Gür, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman ile ilçedeki 45 mahalle muhtarı, gazi ve şehit yakınları ile çok sayıda partili katıldı.

galeri ismhp nin gonul seferberleri beykoz da bulustu 3956

“2023 LİDER ÜLKE TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Açılış konuşmasını yapan MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, milletin huzur ve refahı için çalıştıklarını belirterek, “Cumhur İttifakı’nın daha çok güçlenerek 2023 lider ülke Türkiye hedefine yürümesi için çalışıyoruz. Göreve geldiğimizden bu yana Beykoz mahallelerimizde teşkilatlanmalarımızı güçlendirerek yapılanmalarımızı tamamlamış bulunmaktayız. Her biri birbirinden değerli mensuplarımızla şimdi daha güçlüyüz.” dedi.

“KAPILARINIZI BİZLERE AÇMANIZI İSTİYORUZ”

MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, pandemi şartları nedeniyle askıya alınan faaliyetlere yeniden başladıklarını söyleyerek, “2023 genel seçimlerine doğru giderken, MHP’nin İstanbul ve Türkiye özelindeki düşüncelerimizi İstanbul’daki hemşehrilerimizle paylaşmak ve var olan genel sorunları itibariyle vatandaşımızın dertlerine bir nebze de olsa çare üretmek istiyoruz. Beykozlu hemşehrilerimizden özellikle şunu istirham ediyoruz. Başta ilçe başkanımız olmak üzere kıymetli dava arkadaşlarımızı hanelerinize misafir etmenizi istiyoruz. Karşılıklı bir çay sohbeti şeklinde İstanbul’u ve Türkiye’yi konuşmak istiyoruz. Hanenizi ve kapılarınızı bizlere açmanızı, bizleri daha yakından duymanızı istiyoruz.” diye konuştu.

galeri ismhp nin gonul seferberleri beykoz da bulustu 1654

MUHTARLARIN HAKLARI İÇİN MÜCADELE EDİLECEK

Türkiye’de 50 bini aşkın muhtarın görev yaptığını, demokrasinin ilk halkası olan muhtarların özlük haklarının korunması için mücadele edeceklerini söyleyen MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter konuşmasına şöyle devam etti:

“MHP’nin saygıdeğer lideri ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey bir kampanya başlattı. Döviz kuru çıkınca fiyat etiketlerini anında değiştirdilerse şimdi de değiştirecekler. Stokçular, kara borsacılar, fırsatçılar, kalpazanlarla sonuna kadar devlet ve millet olarak mücadele edeceğiz. Vatandaşımızın ve insanımızın hakkını yedirmeyeceğiz. İnsanımızın mutfağına, cüzdanına, sofrasına, ekmeğine musallat olan yarasalardan ve vampirlerden mutlaka hesap soracağız çünkü bu bizim manevi sorumluluğumuzdur.”

 “CUMHUR İTTİFAKI’NI 2023 YILINDA ZAFERE ULAŞTIRACAĞIZ”

Birlik ve beraberliğe dair vurgu yapan Yönter, “Birbirimizle uğraşırsak ve düşersek her birimizi etkisiz hale getiriler, vatanımıza, milletimize, dinimize, diyanetimize, bayrağımıza ve hatta namusumuza dahi musallat olurlar. Bunun önüne geçebilmek için kardeş olacağız, bir ve diri olacağız, birlikte Türk ve Türk milleti olacağız Allah’ın izniyle. Cumhur İttifakı’nı 2023 yılında zafere ulaştıracağız.” dedi.

galeri ismhp nin gonul seferberleri beykoz da bulustu 1546

“YETKİLİLERİN METRO TALEBİ VARDI”

Son olarak ilçedeki muhtarlar adına konuşan Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun, Beykoz’un nüfusunun azaldığını belirterek, “Beykoz’a 4 dönemdir yetkililerin metro talebi vardı. Şuanda öğrendiğimiz bilgiye göre 2024’den sonra gündeme gelecek, yapılması da herhalde 2029’u geçer. Bu 4 dönemdir bizlere seçim vaadi olarak verildi.” dedi.

Altun, Beykoz’da 60’a yakın doktorun istifa ettiğini dile getirerek, doktor takviyesi yapılmasını rica etti ve şöyle devam etti:

“Tepeüstü Hastanesi’nin yıkılıp, yerine Beykoz’a bir Eğitim ve Araştırma Hastanesi yapılmasını talep ediyoruz Beykoz halkı olarak. Beykoz’da taşımalı sistemle eğitim yapılıyor. Çiftlik Mahallesi’nde gençlerimizi uzak yere göndermekten lütfen kurtaralım. 5 tane üniversitemiz var ama yurt sorunu var. Kira fiyatları fahiş fiyatlarda.” dedi.

İlgili Haberler