Muammer Tonya: Beykoz'un planlarını yapmak için adayım

CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Muammer Tonya tanıtım toplantısı gerçekleştirdi.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı'nın 9. belediye başkan aday adayı Mimar Muammer Tonya tanıtım toplantısı gerçekleştirdi. Tonya, partililere neden aday…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Muammer Tonya tanıtım toplantısı gerçekleştirdi.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’nın 9. belediye başkan aday adayı Mimar Muammer Tonya tanıtım toplantısı gerçekleştirdi. Tonya, partililere neden aday olduğunu ve yapmayı düşündüğü projeleri anlattı.

Kavcık’daki ilçe binasında gerçekleştirilen belediye başkan aday adayı tanıtım toplantısına CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, ilçe yöneticileri, meclis üyeleri ve aday adayları ile Mimar Muammer Tonya’nın sevenleri ve partililer katıldı.

Aydın Düzgün: Disiplinsiz bir ordu asla kazanamaz

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün aday adaylığı tanıtım toplantısının açılış konuşmasında;  “Adaylarımızdan tek bir şey istiyoruz. Güzel Beykoz’umuz daha güzel günler görmesi için 5 ay sonraki yerel seçimleri almak tüm arkadaşlarımızın ve adayların derdi ve tasası bu. Ben bunu biliyorum. İlçe başkanlığı olarak hep şunu söylüyorum birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için bu düşünceden asla ayrılamamalıyız. Şunu da çok iyi biliyoruz ki Disiplinsiz bir ordu asla kazanamaz. Sizlerden ricam kim aday çıkarsa hep beraber Mart 2019 seçimlerine kadar adayımızın arkasında çığ gibi yürüyecekmiyiz? Söz mü? Hep berabermiyiz? Bu birlik beraberliği asla bozmamalıyız sizlerden tek ricam bu. Beykozlu mutsuz ve yorgun. Ellerinde bir tek evleri kaldı. Onlara da göz diktirdiler. Beykoz halkını bu çileden kurtarmak zorundayız. “ diyerek Başkan Aday Adayı Muammer Tonya’yı kürsüye davet edip çıktığı yolda başarılar diledi.

Muammer Tonya: Tapu ve imar sorununu çözmek için adayım

Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Muammer Tonya’nın kendisinden bahsederek başladığı konuşması ise şöyle; “Şuan uygulanacak imar planları olmayan Beykozumuzun imar planlarını benim yapmamı istermisiniz? Bir Beykozlu olarak ilçemizin tapu ve imar planlama eksiklerini gördüm. Bu konunun üstesinden geleceğime emin oldum. Bu sebeple de göreve talip oldum. Ben herkes gibi çocuklarımıza yaşanabilir Beykoz bırakmak istiyorum. İnançla ve azimle her alanda başarıya ulaşmış bir insanım. İnsan odaklı projelerimizi Beykoz ‘da hayata geçirmek için sosyal adalet için adayım. İstihdam iş olanakları yaratmak için, yaşlılar ve gençlerimiz için merkezler açmak için, turistik tesisler kurmak için adayım. Beykoz’u turizm merkezi yapmak için adayım. 

Sokak hayvanları için, spor kulüplerine destek için, çevre düzenlemeleri için, kent meydanları oluşturmak için adayım. Beykoz’da ayrıştırmak için birleştirmek için adayım. Beykoz’umuzu üniversite şehri yapmak, belediyemizi halk ile iletişime geçmesi için adayım. Tüm kararları halkımızla ve muhtarlarımızla alınması için adayım. Bir mimar olarak Beykoz’umuzun tapu ve imar sorununu çözmek için adayım. Beykoz’un tarihi ve doğasını korumak için adayım. ” diyerek tüm sorunların çözümü için aday olduğunu belirtti.

Muammer Tonya: Beykoz'un planlarını yapmak için adayım
Bizi Takip Edin