Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Müslüman Boksör Habib Beykoz'u dünya gündemine taşıdı

Dağıstanlı Müslüman boksör Habib Nurmagomedov'un 2 buçuk milyona yakın beğeni alan portresi Beykoz'da duvara çizildi.

15 Temmuz Şehidimiz Ömer Halisdemir'i Beykoz'un Elmalı mahallesindeki duvara çizen grafiti sanatçısı Muhammed Emin Türkmen, Dağıstanl

Dağıstanlı Müslüman boksör Habib Nurmagomedov’un 2 buçuk milyona yakın beğeni alan portresi Beykoz’da duvara çizildi.

15 Temmuz Şehidimiz Ömer Halisdemir’i Beykoz’un Elmalı mahallesindeki duvara çizen grafiti sanatçısı Muhammed Emin Türkmen, Dağıstanlı Müslüman boksör Habib Nurmagomedov’dan tebrik mesajı aldı.

İrlandalı boksör Conor McGregor’u mağlup ederek UFC hafif sıklet kemerini koruyan Habib Nurmagomedov’un grafitisini Beykoz’da duvara çizen sanatçı Muhammed Emin Türkmen sosyal medyanın gündemine oturdu.

MET lakaplı Muhammed Emin Türkmen, 15 Temmuz Şehidimiz Ömer Halisdemir’i Beykoz’un Elmalı mahallesindeki duvara çizmişti. Çizimden sonra Türkiye’nin dört bir yanından tebrik mesajı alan grafiti sanatçımız Türkmen, boksör Habib’i de oraya ekledi.

Geçtiğimiz hafta İrlandalı boksör Conor McGregor’u mağlup eden Habib Nurmagomedov, sosyal medyanın en çok konuşulan konusu olmuştu. Habib, ringte verdiği mücadelesini resmeden grafiti sanatçısı Türkmen’in eserini 12 milyon takipçisi olan resmi Instagram hesabından paylaştı. “Somewhere in Turkey 🇹🇷 Desteğiniz için teşekkür ederim.” notuyla paylaşmasının ardından gözler ‘Met’ lakabıyla da bilinen sanatçımıza çevrildi.

Boksör Habib’in 2 buçuk milyona yakın beğeni alan Somewhere in Turkey notuyla paylaştığı portresi de Beykoz’daki duvara çizildi. Türkmen, Halisdemir’in portresinin yanında Habib’i de ekleyince hayranları artık oraya kahramanlar köşesi ismini verdi. Birçok kahramanın da buraya resmedilmesi bekleniyor.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı