Mustafa Ceceli ve çocuklar Beykoz’da buluşuyor!

Türkiye’nin en modern hayvan rehabilitasyon merkezi ile tek “Doğal Yaşam Alanı”na sahip ilçesi Beykoz, “4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü”nde Pop Müzik Sanatçısı Mustafa Ceceli ve çocukların sokak hayvanlarıyla buluştu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin en modern hayvan rehabilitasyon merkezi ile tek “Doğal Yaşam Alanı”na sahip ilçesi Beykoz, “4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü”nde Pop Müzik Sanatçısı Mustafa Ceceli ve çocukların sokak hayvanlarıyla buluştuğu sevgi dolu bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. 

Beykoz Belediyesi tarafından hayvan sevgisine dikkat çekmek amacıyla düzenlenecek etkinlikte, ilçedeki 200 çocuk ve genç kış aylarının yaklaşmasıyla kendi elleriyle sokak hayvanları için kulübeler yapacaklar ve güvenle bakıldıkları “Doğal Yaşam Alanı”na bırakacaklar.

SOKAK HAYVANLARINA 5 YILDIZLI HİZMET

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ülkeye örnek gösterilen “Beykoz Hayvan Rehabilitasyon Merkezi”,  sahipsiz sokak hayvanlarına 11 dönümlük arazide kuaförden yoğun bakım ünitelerine son teknolojik imkânlarla aşı, bakım ve tedavi hizmeti veriyor.

Mahmutşevketpaşa Mahallesi’ndeki merkezin arkasındaki 50 dönümlük açık alanda kurulan “Doğal Yaşam Alanı”nda ise kedi ve köpeklere yılın 365 günü beslenme, temizlik, bakım ve tedavi olmak üzere tam teşekküllü hizmet sunuluyor.

ÇOCUKLAR MERKEZİ GEZECEK

Beykoz Rehabilitasyon Merkezi’ndeki sokak hayvanlarıyla ilçedeki çocukların sıcacık buluşmasına sahne olacak “4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü” etkinliğinde ziyaretçiler ilk olarak merkezi gezecekler ve hizmetler hakkında bilgi verilecek.  

KULÜBELERDE RENGARENK EL İZLERİ

Ardından görevlilerle birlikte sokak hayvanları için kulübe yapacak olan çocuklar hazırladıkları kulübeleri soğuk havalarda hayvanların barınması için “Doğal Yaşam Alanı”na bırakacak.

Merkeze gelen çocuklar günün anısına rehabilitasyon merkezindeki mevcut kulübeleri rengârenk el baskılarıyla süsleyecekler.  

MUSTAFA CECELİ KONSER VERECEK

Pop Müzik sanatçısı ve aynı zamanda bir hayvansever olan Mustafa Ceceli de eşi Selin İmer’le birlikte etkinlik kapsamında çocuklarla kulübe yapacak, şarkılar söyleyecek ve hayvan sevgisinin önemini vurgulayan mesajlar verecek.

Merkeze gelen çocuklara göçük altında köpekle arama kurtarma eğitimden kesitlerde gösterilecek.

Beykoz Belediyesi ise ziyarete katılan çocuklara çeşitli ikramlarda bulunacak.

PROGRAM:        

Tarih: 4 Ekim 2022 Salı (Yarın) 

Yer: Beykoz Hayvan Rehabilitasyon Merkezi

Saat: 13:00 

 

Mustafa Ceceli ve çocuklar Beykoz’da buluşuyor!
Bizi Takip Edin