Mustafa Gürkan: 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine inançla yürüyeceğiz

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, AK Parti'nin 15. kuruluş yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, AK Parti'nin 15. kuruluş yıldönümü nedeniyle bir…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, AK Parti’nin 15. kuruluş yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, AK Parti’nin 15. kuruluş yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Türkiye’nin geleceğe dair büyük hedefleri olan bir ülke olduğu belirtilen mesajda PKK, DAEŞ, YPG, FETÖ / PDY gibi terör örgütlerine karşı mücadelenin devam edileceği vurgulandı. Gürkan 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine inanç ve azimle yürüyeceklerinin de altını çizdi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından yayınlana basın bildirisi şu şekilde;

Nice Senelere…

AK Parti ülkemizin siyasi ve ekonomi alanlarında büyük sıkıntıların yaşandığı günlerde, ümitlerin karardığı bir dönemde 14 Ağustos 2001 tarihinde Kurucu Genel Başkanımız ve seçilmiş ilk Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Genel Başkanlığında Türk siyaset sahnesinde güneş gibi çıkmıştır. 14 Ağustos 2001’de Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Her şey Türkiye için’ diyerek başlattığı siyasi mücadele bugün 15. Yılına kutluyor.

Partimiz 14 Ağustos 2001 tarihinden bugüne Cumhuriyet tarihimizde eşine az rastlanır şekilde başarısını her seçimde yükselterek milletle kucaklaşmıştır. Girdiği tüm genel ve yerel seçimlerin galibi olarak kurulduğu günden bu güne Ak Kadrolarıyla ülkemizde hayal bile edilemeyen yeniliklere ve reformlara imzalar atmıştır. Türkiye siyasetinde ezberleri bozmuş, milletin egemenliği üzerindeki bütün vesayeti kaldırmış, devleti toplumdan ayıran siyasi tarihi silmiştir. Ülkemizin dünya devletleri nazarındaki olumsuz imajını değiştirmiş, kuru vaatlerle değil icraatlarıyla halkına hizmet götürmüştür. AK Parti bir siyasi parti olarak, millet iradesine saygınlık, siyasi ahlak ve erdem anlamında Türk siyasi hayatına yüksek değerler manzumesi katmıştır.

Türkiye eski Türkiye değildir günü kurtarmaktan yerine geleceğe dair büyük hedefleri olan bir ülkedir. Dünya’nın sayılı güçlü devletleri arasında olmak için gayretlerimiz en üst seviyede devam ederken iç ve dış tehditlere karşı da mücadelemiz kararlı bir şekilde yürütülmektedir Bir yandan PKK bir yandan FETÖ bir yandan DAEŞ bir yandan YPG ve bir yandan bunların türevleri olan terör örgütlerine karşı mücadelemiz devam etmektedir. Son olarak FETÖ / PDY terör örgütünün darbe girişimini Cumhurbaşkanımız Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım dik duruşu, milletinin yanında, tanka selam durmayan liderlerinin yanında şanlı bir direnişle püskürten vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz Başta Kurucu Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Genel başkanımız ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım olmak üzere, tüm AK kadrolar olarak, ülkemizi çok daha ileriye götürme adına milletimiz ile birlikte hareket ederek 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine inanç ve azimle yürüyeceğiz.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı

Mustafa Gürkan: 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine inançla yürüyeceğiz
Bizi Takip Edin