Ordu Mesudiyeliler Derneği'nden eğitim hamlesi

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği, Beykozlu gençlerin eğitimine destek sağlamak amacıyla ‘Eğitime Destek Gecesi' düzenledi.

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği, Beykozlu gençlerin eğitimine destek sağlamak amacıyla ‘Eğitime Destek Gecesi' düzenledi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği, Beykozlu gençlerin eğitimine destek sağlamak amacıyla ‘Eğitime Destek Gecesi’ düzenledi.

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği, Beykozlu gençlerin eğitimine destek sağlamak amacıyla ‘Eğitime Destek Gecesi’ düzenledi. Dernek Başkanı Özkan Ayduğan beraberindeki yönetim kurulu; dernekçilikte yeni bir projeye imza atarak, derneklerinde etüt merkezi açtı ve öğrencilere ücretsiz kurs imkanı sağladı.

Aşşrom Restoran’da eğitime destek amacıyla toplanılan yemekli davete; Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz, SP Beykoz Belediye Başkan Adayı Selman Yücel, MHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler,  Millet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Anafarta, Mesudiye Yeşilce Belediye Başkanı  Feyzi Ünal, Belediye Meclis Üyesi Adayları, STK temsilcileri, Siyasi Parti Başkanları, muhtarlar ile Mesudiyeli vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Geceyi, Mesudiyeliler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ozan Derviş sundu. Gece de, siyasi parti belediye başkan adayları da 5’er dakikalık kısa bir konuşma gerçekleştirdi. Tüm belediye başkan adayları ortak bir noktada buluşarak, Beykoz’da eğitime dair yapılacak her projenin arkasında duracaklarını söylediler.

Ayduğan:Faaliyetlerimiz, geçmiş 15 yıla bedel oldu!

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Dernek Başkanı Özkan Ayduğan, dernek olarak eğitime ciddi anlamda önem verdiklerini vurgulayarak; “4 ayda yapmış olduğumuz faaliyetlerimiz, geçmiş 15 yıla bedel oldu. Üniversiteye hazırlanan gençler için dernek binasında etüt açtık. Aynı şekilde ortaokul öğrencileri için de dernekte dershane bölümü açtık” dedi.

Köseler: Centilmence bir seçim süreci yaşarız!

MHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler, düşüncelerini şu şekilde aktardı: “İnşallah centilmence bir seçim süreci yaşarız. Tüm Beykozlulara bu seçimin hayırlı olmasını temenni ederken, Beykozlunun da Beykoz da kalması ve gelecek kaygısı yaşamadan hayatlarını idame ettirmelerini diliyorum” .

Yücel: Başkan olacak kişi STK’lara ellerinden gelen desteği vermeli!

Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Selman Yücel, STK (Sivil Toplum Kuruluşları)’larda uzun yıllar çalıştığını ve hizmet olarak dernekçiliğin çok zor olduğunun bilincinde olduğunu ifade etti ve: “Başkan olacak kişinin derneklere ve STK’lara ellerinden gelen desteği vermelerini temenni ediyoruz. STK’ların çocuklarımıza ve gençlerimize sahip çıkmak adına Beşevler Derneği çok güzel çalışmalar yapıyor. Huzurlarınızda tüm STK’lar adına teşekkür ediyorum. İnşallah 30 Mart’ta Beykozluyu Beykoz da kalmasını isteyen anlayışı taşıyan bir başkanın seçilmesini temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Anafarta: Beykozlulara 99  proje!

Millet Partisi Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Anafarta’da burada bulunmaktan ayrı bir mutluluk duyduğunu söyleyerek, yakın zamanda Ordu’ya gittiğini ve orayı çok beğendiğini dile getirdi. 99 tane Beykozluları ilgilendiren projeleri olduğunu ifade eden Anafarta, Beykoz’da Mesudiye köyü ve daha birçok illerin köylerini de kendisinin kuracağını iddia etti.

Ünal: Üzerimize ne görev düşerse yapmaya hazırız!

Mesudiye Yeşilce Belediye Başkanı ve CHP Mesudiye Yeşilce Belediye Başkan Adayı Feyzi Ünal, geceyi düzenleyen başkan ve yönetime teşekkürlerini sundu. Eğitime verilen önem ve destek için ayrıca teşekkür etti. Ünal, şahsı ve kurumsal kimliği ile üzerlerine ne görev düşerse yapacaklarını belirtti.

Yılmaz: Gönüllerinizde bana da yer açın!

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz, “Mesudiyelilerin sadece seçim sürecinde değil, 12 ay kendilerinin dostuyum. Sizden oy istemiyorum, sadece gönüllerinizde bana da yer açın” diyerek gecede siyaset konuşmak istemediğini ifade ederek konuşmasını noktaladı.

Çelikbilek: Sizi buradan kimse söküp atamayacak!

“Burada sizlerin başkanlığını yapmaktan çok mutluyum” diyen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Muhalefet vatandaşa yanlış bilgilendirmelerde bulunuyor. Beykozlu Beykoz da kalacak sözünü verdik ve sözümüzü tuttuk. Sizi buradan kimse söküp atamayacak. Hayırlı olsun. Kimsenin dediğini ciddiye almayın. Siz buralısınız ve burada kalacaksınız”.

Erdoğan: STK’ları çok fazla önemsiyoruz!

Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan ise, organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürlerini belirterek konuşmasına devam etti: “Her zaman söylüyorum, STK’ları çok fazla önemsiyoruz. Her şeyden önce çocuklarımıza her konuda sahip çıktıkları için teşekkür ediyorum. Ülkemizin geleceği çocuklarımız kurda kuşa yem etmemeliyiz, sahip çıkmalıyız. Herkes bu konuda üzerine ne görev düşüyorsa yapmalı. 1 paket sigara içilmez, 1 öğün yemek yenmezse bir şey olunmaz. Önümüzde bir seçim süreci var, ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyoruz”.

Gecenin sonunda öğretmen Hazal Özen ve Muhammet Emre Kök’e dernek adına teşekkür plaketi takdim edildi. Belediye Başkan Adayları ve öğrencilere ise, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu’nun hazırladığı bir kitap paketi hediye edildi. Gece, müzik eşliğinde devam etti.

 

Ordu Mesudiyeliler Derneği'nden eğitim hamlesi
Bizi Takip Edin