Ordu Milletvekili Seyit Torun Beykoz sokaklarında!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, Çubuklu Mahallesi’nde esnafa ve vatandaşa kulak verdi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, Çubuklu Mahallesi’nde esnafa ve vatandaşa kulak verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, Beykoz’u ziyaret etti.

Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’a Beykoz ziyaretinde, İlçe Başkanı Aydın Düzgün, CHP PM Üyesi Sevgi Kılıç, İstanbul İl Başkan Yardımcısı Gülten Demirbaş, Çubuklu Mahallesi Muhtarı Hüsnü Kolcu ile meclis üyeleri, ilçe yönetimi ve partililer eşlik etti.

Çubuklu Mahallesi’ndeki esnafı ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya gelen Seyit Torun ve beraberindekiler, Beykozlunun sorunları dinleyerek çözüm politikalarını anlattı.

“ESNAF SORUN YUMAĞI İÇERİSİNDE”

Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, Çubuklu Mahallesi’nde bir araya geldiği ilçe sakinlerine seslendi.

Zor günlerden geçildiğini belirten Seyit Torun, “Buraya gelene kadar birçok esnaf arkadaşımıza uğradık. Herkes gerçekten inanılmaz bir sorunlar yumağı içerisinde. Maalesef, bizi yönetenler sadece kendi iktidarlarını düşündüler. Vatandaşı düşünmediler. Hep dediler ‘Yol yaptık, köprü yaptık’ ama bizim artık o köprüden geçecek paramız da yok, altımızdaki arabayı da yakında alacaklar.” diye konuştu.

“YARIN HEP BİRLİKTE DAHA GÜZEL OLACAK”

Türkiye’ni büyük ve devlet geleneği olan bir ülke olduğunu söyleyen Torun, “19 yılda enflasyona bakın. Kişi başı gelire bakın. İçinde bulunduğumuz duruma bakın. Maalesef geriledik. Her geçen gün olumsuzluğa doğru gidiyoruz. Bu kötü yönetimi hep beraber değiştirmemiz lazım. Bunu yapacak olan kim? Biziz, hepimiziz, hep birlikte başaracağız. Onlar için mazot artmış, elektrik yükselmiş, patatesin fiyatı artmış. Umurlarında değil. Ama vatandaş okula gidecek çocuğunun defterini kitabını alamıyor. Vatandaş arabasına yakıt bulamıyor. Ama tebrik ediyoruz, trafik sorununa çözümü buldular. Çünkü artık kimse arabasıyla bir yere gidecek halde değil. Halkın iktidarını, dostlarımızla birlikte kurduğumuzda bütün bu sorunları çözeceğiz. Bu ülkenin sorunları çözecek kaynağı da var insanları da var. Yeter ki siz bunu doğru yerde, adaletli kullanın. Umutlarımızı kaybetmeyelim. Yarın hep birlikte daha güzel olacak.” dedi.

Konuşmaların ardından, Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve CHP heyeti, Beykoz Ordulular Derneği ve Mahmudiye Mahallesi Yardımlaşma ve Kalkınma Derneği ziyaret ederek hemşehriler ve partililer ile bir araya geldi.

Ordu Milletvekili Seyit Torun Beykoz sokaklarında!
Bizi Takip Edin